Přejít na obsah

O II dovoz Francie


dann.y

Doporučené příspěvky

Ja muzu ze sve zkusenosti o Francouzich jen asi tolik, ze co jsem videl auto z F tak a bylo hned dovezeno a nijak neopravovano, tak to jsou strasne obouchanky jak na dverich tak vlastne skoro cele auto je vzdy nejak (byt minimalne) ale poskozeno na laku. Kdo byl ve Francii tak mi potvrdi jak jezdi Francouzi a jak jejich auta vypadaji (hlavne Pariz...). V jinych regionech jsou mozna slusnejsi ridici, ale zatim jsem jeste moc zachovalych aut z Francie nevidel. Viz nedavno jsme byli s kolegou zkouknout jednoho Pasika r. 2004 a z dalky nadherne auto ve vybave Highline, ale jen co jsme prisli blize tak to byla hruza a des. Lak otukany, narazniky podrene, dvere sedrene a promackle a plno jinych optickych vad, tak rikam majiteli ze to je asi dovoz z Francie ze? a on jak jste to poznal??!!.....jinak vnitrek celkove zachovaly, ale ten venek!

To radeji Svycara - ti jsou nejvetsi pedanti a maji vzdy hodne dobre vybavy, dale Nemci, Rakousko, Belgie.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze Švýcarska už se musí clít..to jen tak na okraj. Takže výdaje navíc. Je ale pravda, že stav je většinou hodně dobrý

No jo na to jsem zapomel - ta nase unie!! Ale znam jednoho rodileho Svycara a ten jak je u nas na navsteve tak auto myje snad kazdy den a porad na nem neco lesti a cisti. A takovi oni jsou skoro vsichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo na to jsem zapomel - ta nase unie!! Ale znam jednoho rodileho Svycara a ten jak je u nas na navsteve tak auto myje snad kazdy den a porad na nem neco lesti a cisti. A takovi oni jsou skoro vsichni.

chlapi diky za vsechny postrehy

uz jsem z toho shaneni pekne na nervy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja muzu ze sve zkusenosti o Francouzich jen asi tolik, ze co jsem videl auto z F tak a bylo hned dovezeno a nijak neopravovano, tak to jsou strasne obouchanky jak na dverich tak vlastne skoro cele auto je vzdy nejak (byt minimalne) ale poskozeno na laku. Kdo byl ve Francii tak mi potvrdi jak jezdi Francouzi a jak jejich auta vypadaji (hlavne Pariz...). V jinych regionech jsou mozna slusnejsi ridici, ale zatim jsem jeste moc zachovalych aut z Francie nevidel. Viz nedavno jsme byli s kolegou zkouknout jednoho Pasika r. 2004 a z dalky nadherne auto ve vybave Highline, ale jen co jsme prisli blize tak to byla hruza a des. Lak otukany, narazniky podrene, dvere sedrene a promackle a plno jinych optickych vad, tak rikam majiteli ze to je asi dovoz z Francie ze? a on jak jste to poznal??!!.....jinak vnitrek celkove zachovaly, ale ten venek!

To radeji Svycara - ti jsou nejvetsi pedanti a maji vzdy hodne dobre vybavy, dale Nemci, Rakousko, Belgie.....

Myslim ze jsi to vystihl dobre

Francie a Italie radeji moc nebrat nebo hoodne prohlizet

Co jsem ja videl auta z techto dvou zemi tak jak pise kolega vyse, otlucene, podrene, vetsinou i intertiery zasvineny

Jsou to cunata a auta maji jako spotrebni zbozi a podle toho se k nim chovaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze jsi to vystihl dobre

Francie a Italie radeji moc nebrat nebo hoodne prohlizet

Co jsem ja videl auta z techto dvou zemi tak jak pise kolega vyse, otlucene, podrene, vetsinou i intertiery zasvineny

Jsou to cunata a auta maji jako spotrebni zbozi a podle toho se k nim chovaji...

No jak jsem psal vyse tak s Francouzu nemam dvakrat prijemny pocit, tak i ti Italove jsou nic moc, ale doma mame jednoho Italika - Opla Corsu co mel jakysi duchodce a tak nebyl az tak zdevastovany - az vcelku se nechtelo verit, ze je dovezen prave z Italie. Takze tady i prvni pohled byl prijemny na rozdil od jinych aut co jsem videl dovezenych z Italie.

Ono je to kus od kusu, ale prave z techto dvou zemi je to spise o velke nahode ze se vyskytne pekne auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...
Čau,chci se jen zeptat.Shanim Octavii pro přitelkyni a na netu se objevují celkem dost dovozy z Francie,má někdo nějaký zkušenosti s auty z této země?

díky

Ja som kupoval Octaviu II z bazaru,ale bola privezená z Francúzska.Po motorickej stránke super,ale vzhľadom na to,že mala 3 roky a najazdené 71000km,mala veľmi opotrebovaný interier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo na to jsem zapomel - ta nase unie!! Ale znam jednoho rodileho Svycara a ten jak je u nas na navsteve tak auto myje snad kazdy den a porad na nem neco lesti a cisti. A takovi oni jsou skoro vsichni.

presne tak ako pises Svajciari su pedanti tiez mam 4x4 odtial stav bol ako z autosalonu 90tis km, ich cesty su o dost lepsie a nic si sami neopravuju vsetko davaju do znackovych servisov pod VINkom najdes uplne vsetko co bolo robene s autom mas zaruku najazdenych kilometrov a na 100% vymenene vsetko v predstihu dokonca ked predavaju auto je zvykom ze ho daju este pred predajom do servisu a vymenia oslabene casti ja som mal nove kotuce manzety oblozenia akonahle je kotuc zodrany tak ho nedavaju na sustruh ale ho vymenia ale co sa da cakat od svajciarov ked tam maju priemernu mesacnu mzdu 2500,-€ ze? Takze prajem hodne stastia pri kupe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám O2 z francie kupovaná tady na foru d pána co je vozí do čr, při koupi 130 tis ted kolem 150 tis km, zatím vše OK

neřešil bych odkud auto je , když vše funguje vypadá z venku i zevnitř Ok tak není co řešit , stejně nevíš kdo s tím jezdil a jak tomu dával a měl dřevěnou nohu pořád na spojce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost jezdím ve F a musím říct, že berou auta hodně jako to, čím jsou - spotřební zboží. Parkování se neřeší, od čeho je nárazník - od slova narazit:-) Pečují tam spíš o drahé klenoty jako Mercedes, BMW a tak, ale VW koncern ani francouzský koncerny tam nikdo neobletuje, spíš jsou to takový socka vozy na každodenní ježdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Čau,chci se jen zeptat.Shanim Octavii pro přitelkyni a na netu se objevují celkem dost dovozy z Francie,má někdo nějaký zkušenosti s auty z této země?

díky

Ahoj koupil jsem v loni octavii2 z Francie ale víckrat bych to neudelal,stočeny kilometry auto bylo nabourany na pravou stranu ale nebylo to poznat zjistil mi to kamoš v servisu podle tlouštky laku.Takže auto z ciziny nebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No co si budem povidat, každej v teto republice kdo vozi auta tak je stačí, to snad ví všichni, aspon ti realisti. Jediny jak se tomu branit u octavek je vzit ju někam kde maji super Vag, at to napichnou a podivaji se na skutečnej stav km predtim než do ni ivnestuješ šílený peníze. super Vag už dneska maji lepši opravaři. No a pak už jen odhalit kde byla zbořená popř nebyla a je to. Do motoru stejnak nikdo nevidi ale jeslti bude mit pravej najezd tak bych se nebal. Ja koupil nakonec z CR od známyho z firmy s 250tis, nejaka investice samo prisla cca 25tis ale s tim se hold u vojetiny musi počitat. Budme realisti nikdo nedoveze auto se ziskem 10tis, dovezou střelbu, hodi to do pucu stoči o sto tisic a maji na tom 50K čistej zisk, pohoda jak svina :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...