Přejít na obsah

D-DOT s parkovacím asistentem


dolezelk

Doporučené příspěvky

D-Dot v teto chvili v podstate emuluje Navigaci. Muze emulovat i radio. Zalezi jak ho nastavim.

Takze pro lidi, kteri maji radio emuluje navigaci.

Pro ty kteri maji navigaci emuluje radio.

Pro ty co by meli oboji, maji smulu :)))

To mi pripomelo, nemate nekdo v aute CANovou navigaci ? Stacilo by par minut, abych nalogoval provoz po comfort Canu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám Okinu I r.v. 04 96 PD. Jak poznám, jestli budu mít CANovou nebo neCANovou verzi? Díky za info. Moc tomu nehovim... Je nějaká možnost, že by se na té horní polovině zobrazoval název stanice, když nemám origo rádio? Asi ne co... Mám Becker rádio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduse. Pripojis se VAGem ke CAN gateway (19) a podivas se na mereny blok (tusim 140) , pokud je tam napsano RADIO 1 nebo NAVIGACE 1 , tak mas canovy radio nebo canovou navigaci.

Videl jsem externi RDS dekoder pro radia , co maji RDS vystup. To se pak teoreticky da upravit, aby to zobrazovali budiky v horni polovine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze se mi KONECNE podarilo sehnat RJ z PD, takze verze pro PD se zacala pripravovat :))

Ahoj, neslo by udelat i uzivatelsky pristupne psani na display maxidotu? Nejlip pres com port - pripojil bych notas a mohl bych vypisovat nektere veci z laptopu na display z linuxoveho kernelu. Idealni na wardriving etc. Nejlip kompatibilni zpusob prace pres libusb ktere je pristupne jak z linuxu tak z windows.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kwp2000 je jiz castecne funkcni :) uz zvladam nainicializovat jednotku , cist data, atd.

Myslel jsem , ze to bude slozitejsi, ale je to jednoduzsi nez kwp1280 :) Skoda, ze jsem to jednotku nemel driv.

Ted uz zbyva to tezsi, vse odladit, napsat tak, aby vse slo pres preruseni, atd ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spise radeji v teoreticke rovine.

Technicky:

- radio musi mit RDS vystup (temer zadne to nema)

- pokud jej nema tak bud podle schematu radia si jej vyvest a napichnost se tam

- externi RDS dekoder (problem aby byl naleden na stejnou frekvenci jako radio)

Pokud by se to delalo, tak by to fungovalo jen s urcitym typem radia, ktere by se dalo upravit.

Asi tak, takze spousta problemu a hodne casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si sehnal jednotku z motoru ARX a ona komunikuje kwp1281 :(

Tohle nechapu....

Muzete se nekdo , kdo mate PD pripojit k motorovce VAGem a napsat jakym protokolem to komunikuje ?

To co jsem zatim naprogramoval, jede oproti simulatoru kwp2000, ale chtelo by to prece jenom realnou jednotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...