Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

Chtel bych se zeptat jestli nema nekdo zkusenosti s provozem original sady s telefonem pracujicim s operacnim systemem Windows Mobile. (Motorola MPX 220, Eurotel Smartphone II, Q-TEC atp) Mam vyzkouseno ze na Parrotu chodi zcela bez problemu, ale preci jenom bych chtel original sadu. Hlavne prosim nepiste ze mam spatny telefon, to sem nepatri. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jeden z nepodporovanych telefonu (Motorola-bez symbian) drzak k nemu nemam vubec zadny, telefon nosim jen v kapse a BT komunikace funguje perfektne. Jmena se zobrazuji, maxidot je vypisuje, ovladani probiha skrz pravou packu pod volantem.

Tak to vůbec nezní špatně..nejspíš to dopadne na originál, stopro uvidím přijatý hovor a když to vyjde a náhodu se načte i seznam, bude to úplně super..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dodelavano ,castecne sam a castecne znackovy servis.Drzak nemam zadny,telefon kde to jde po aute hozeny a jakmile otocim klicek,prihlasi se telefon,na maxi se zobrazi po zobrazeni menu, tel.seznam ,volana prijata a stracena volani,pravou packou vyhledam kontakt, pani rekne cislo se vytaci a jedu.Mam Nokii 6310i a maka to super.Pokud mate otazky jak na to rad zodpovim,je to celkem banalita a to jsem si sam i letoval ty konektory ,ktere ted Alesio nabizi jiz hotove a pripravene.To je pul prace hotovo.Podklady objednaci cisla i fotky popr. mam taky.

Richard :o:D

Na fotce je zhruba to co potrebujete. Foto ze stranek Alesio..

post-58-1163770885.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ideálne riešenie by bolo od výroby objednať MaxiDOT a kúpiť len RJ telefónu s BT, nahodiť ju do auta, zakáblovať a nakódovať. Ak ju vie Alesio zohnať za rozumnú cenu, asi by som išiel touto cestou. Ale bez telefónu výrobca nedá mulifunkčný volant s tlačidlami pre telefón. Tak to treba dobre zvážiť.

Inak beriem, lebo kamoš má HF aj s BT, auto kupoval v r.2005, ale už akurát stihol MR 2006.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxidot už mám, dodatečně, Multifunkční volant už taky mám..dodatečně..jen bez tlačítek na tlf, te´d ještě mně čekáí HF BT..dodatečně :) pořád okrajově zvažuju ten Parrot, ale zas mně napadá, to že to můj tlf teď nebude umět načíst se seznamem ještě neznamená, že za půl roku na to Škoda nedoladí software a nepůjde do ŘJ přehrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty máš telefon, který by to mělo znát i přes BT, alespoň podle seznamu adaptérů v konfigurátoru. Můj Samsung by to asi nenačetlo..budu to muset nejdřív někde vyzkoušet.. Musí se nějak nastavit rádio nebo se jen do konektoru přidají dráty?

Ja to tak ruzne nakoupil po castech kde to slo,neco primo ve Skode neco tady od lidi z fora.Kabel s mikrofonem jsem si natahl od svetla prez sloupek u spolujezdce pod sedacku spolujezdce vse jsem naletoval do svorkovnic podle planku co jsem sehnal a pak jsem natahl drat k radiu a pote jsem to odvezl k nam do servisu kde mi to za 1200Kc napojili na radio,nastavili prez VAG (doufam ze se to tak jmenuje) a uz to bezelo.Na radiu si pak nastavis ty sam jakou chces hlasitost a je to.Mel jsem z toho vetsi strach.A ani to nema co delat s celkovou zarukou vozu.Proste to tam je a hlavne nikde zadny drzak na pristrojove desce. :)

post-58-1163792034.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám HF od Nokie s Bluetooth a stejně jsem si tam dal držák, ale trochu jinou ligu - od firmy KUDA celokoženou a je to super. Přidělá se na šrouby od jednotky topení a žádné vrtání do palubovky. Můžu psát i smsky :D:D:D . Mám N6280 s originálním Nokia držákem do auta a když je třeba lze do držáku ze spodu zapnout i nabíječku. Jen když o tom mluvíš jak dlouho ti vydrží baterka u N6230i při zaplém bluetooth.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty máš telefon, který by to mělo znát i přes BT, alespoň podle seznamu adaptérů v konfigurátoru. Můj Samsung by to asi nenačetlo..budu to muset nejdřív někde vyzkoušet.. Musí se nějak nastavit rádio nebo se jen do konektoru přidají dráty?

Ja to tak ruzne nakoupil po castech kde to slo,neco primo ve Skode neco tady od lidi z fora.Kabel s mikrofonem jsem si natahl od svetla prez sloupek u spolujezdce pod sedacku spolujezdce vse jsem naletoval do svorkovnic podle planku co jsem sehnal a pak jsem natahl drat k radiu a pote jsem to odvezl k nam do servisu kde mi to za 1200Kc napojili na radio,nastavili prez VAG (doufam ze se to tak jmenuje) a uz to bezelo.Na radiu si pak nastavis ty sam jakou chces hlasitost a je to.Mel jsem z toho vetsi strach.A ani to nema co delat s celkovou zarukou vozu.Proste to tam je a hlavne nikde zadny drzak na pristrojove desce. :)

Na té fotce, to je ta ŘJ ? Asi zkusím tradičně Alesia, dokud jsou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty máš telefon, který by to mělo znát i přes BT, alespoň podle seznamu adaptérů v konfigurátoru. Můj Samsung by to asi nenačetlo..budu to muset nejdřív někde vyzkoušet.. Musí se nějak nastavit rádio nebo se jen do konektoru přidají dráty?

Ja to tak ruzne nakoupil po castech kde to slo,neco primo ve Skode neco tady od lidi z fora.Kabel s mikrofonem jsem si natahl od svetla prez sloupek u spolujezdce pod sedacku spolujezdce vse jsem naletoval do svorkovnic podle planku co jsem sehnal a pak jsem natahl drat k radiu a pote jsem to odvezl k nam do servisu kde mi to za 1200Kc napojili na radio,nastavili prez VAG (doufam ze se to tak jmenuje) a uz to bezelo.Na radiu si pak nastavis ty sam jakou chces hlasitost a je to.Mel jsem z toho vetsi strach.A ani to nema co delat s celkovou zarukou vozu.Proste to tam je a hlavne nikde zadny drzak na pristrojove desce. :)

Na té fotce, to je ta ŘJ ? Asi zkusím tradičně Alesia, dokud jsou :)

Jo to je ona. Ja to kupoval po castech kde to slo, u Alesia mas vyhodu ze je to vse a jeste predletovane ty draty.Fakt super.Mit to kdyz jsem to delal koupim to take od nej.Vyjde to na stejne penize, jen bez prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty máš telefon, který by to mělo znát i přes BT, alespoň podle seznamu adaptérů v konfigurátoru. Můj Samsung by to asi nenačetlo..budu to muset nejdřív někde vyzkoušet.. Musí se nějak nastavit rádio nebo se jen do konektoru přidají dráty?

Ja to tak ruzne nakoupil po castech kde to slo,neco primo ve Skode neco tady od lidi z fora.Kabel s mikrofonem jsem si natahl od svetla prez sloupek u spolujezdce pod sedacku spolujezdce vse jsem naletoval do svorkovnic podle planku co jsem sehnal a pak jsem natahl drat k radiu a pote jsem to odvezl k nam do servisu kde mi to za 1200Kc napojili na radio,nastavili prez VAG (doufam ze se to tak jmenuje) a uz to bezelo.Na radiu si pak nastavis ty sam jakou chces hlasitost a je to.Mel jsem z toho vetsi strach.A ani to nema co delat s celkovou zarukou vozu.Proste to tam je a hlavne nikde zadny drzak na pristrojove desce. :)

Na té fotce, to je ta ŘJ ? Asi zkusím tradičně Alesia, dokud jsou :)

Jo to je ona. Ja to kupoval po castech kde to slo, u Alesia mas vyhodu ze je to vse a jeste predletovane ty draty.Fakt super.Mit to kdyz jsem to delal koupim to take od nej.Vyjde to na stejne penize, jen bez prace.

No, asi to tak dopadne, koukal jsem, trošku podražil, kluk jeden :) A ŘJ pod sloupek řízení už tam v nabídce nemá..ještě že šla sehnat jinde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak toto nie je to, čo by som potreboval. Ja som rád, že som sa jednej konzoly zbavil, tak druhú by som do auta nedával. Ja som si myslel, že máš BT HF a v interiéri vidno len nejaký dodatočný displej. Tak nič, budem ďalej dúfať, že časom ten FW doladia. Mať telefón vo vrecku aj počas hovoru je paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ale ty máš telefon, který by to mělo znát i přes BT, alespoň podle seznamu adaptérů v konfigurátoru. Můj Samsung by to asi nenačetlo..budu to muset nejdřív někde vyzkoušet.. Musí se nějak nastavit rádio nebo se jen do konektoru přidají dráty?

Ja to tak ruzne nakoupil po castech kde to slo,neco primo ve Skode neco tady od lidi z fora.Kabel s mikrofonem jsem si natahl od svetla prez sloupek u spolujezdce pod sedacku spolujezdce vse jsem naletoval do svorkovnic podle planku co jsem sehnal a pak jsem natahl drat k radiu a pote jsem to odvezl k nam do servisu kde mi to za 1200Kc napojili na radio,nastavili prez VAG (doufam ze se to tak jmenuje) a uz to bezelo.Na radiu si pak nastavis ty sam jakou chces hlasitost a je to.Mel jsem z toho vetsi strach.A ani to nema co delat s celkovou zarukou vozu.Proste to tam je a hlavne nikde zadny drzak na pristrojove desce. :)

A ten plánek..dal by se, prosím, naskenovat a poslat? Koukal jsem a dával to dohromady podle dílenské příručky, nějaká představa by byla (co kam napojit), jen pro jistotu.. Jinak na té fotce..ten tišťák do antény..to je na naletování kabelu k anténě? Předpokládám, že pokud je HF bez držáku, že to není třeba, nebo to tam mám jen zastrčit a nestarat se o to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...