Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

půjde.. věř mi.. vyzkoušeno na mém voze, vlastní instalace MF volantu i BT HF.. samozřejmě i vlastní nakodování

...tak to to je přesně co jsem potřeboval vědět. Pokud jsem Tě správně pochopil, tak máš telefon spojený jen přes BT s origo.HF ( bez vložení do konkrétního adaptéru) a levé tlačítka na MF volantu pro ovládání telefonu Ti fungují. Pokud je to tak, tak problém je v původním kódování ŘJ HF (ja mám 366 a ty máš 466, ŘJ volantu máme kódovány shodně oba 002042).

Díky za informaci....zkusím to nechat překódovat na 466.

Tonda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak to to je přesně co jsem potřeboval vědět. Pokud jsem Tě správně pochopil, tak máš telefon spojený jen přes BT s origo.HF ( bez vložení do konkrétního adaptéru) a levé tlačítka na MF volantu pro ovládání telefonu Ti fungují. Pokud je to tak, tak problém je v původním kódování ŘJ HF (ja mám 366 a ty máš 466, ŘJ volantu máme kódovány shodně oba 002042).

Díky za informaci....zkusím to nechat překódovat na 466.

Tonda

466 (-mul. volant - tlacitka na volantu)

366( bez mul. volantu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

466 (-mul. volant - tlacitka na volantu)

366( bez mul. volantu)

...měl jsi pravdu, překódováno na 466 a levá sada tlačítek pro telefon na MF volantu je plně funkční i bez slavných "neustále aktualizovaných a neuvěřitelně levných" originálních adaptérů lol .

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jasně, tak připojit se není přes BT problém..jen ta kombinace jednotka telefon musí podporovat tzv. komfortní funkce, ne u všech telefonů, co mají BT, to jde

Zdravím. Nemůžete mi někdo poskytnout pomoc při kódování telefonu v passatu 3C (2007)?

Dokoupil jsem univerzální blueooth adaptér. Ten je plně funkční ale příchozí hovor musím potvrdit přímo tlaačítkem na telefonu. Totž když někomu volám tak musím hledat v seznamu telefonu.

Nevím jak mám dostat informace na MaxiDot. Nemám multifunkční volant takže ovládání by mělo být pomocí pravé páčky pod volantem.

Nyní mám toto:

Adresa 77: Telefon Labely: nevybrány

Řídící jednotka SW: 3C0 035 729 B HW: 3C0 035 729 B

Díl: Telefon 4709

Kódování: 0016043

Dílna #: WSC 00028

Zkoušel jsem VIS ale tam informace o kódování není.

Díky za všechny podněty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera přehodil jen tklačítka na volantu..a světe div se, řekl jsem si, že to zkusím. No a celé je to plně funkční..bez jakékoliv změny kódu. Jdou i hlasové příkazy a jednotka na ně reaguje. Navíc pomocí tlačítek vlevo jde elegantně skákat přímo do menu telefonu, pohybovat se v něm a zase vyskočit. Rozhodně to je příjemnější než se proklikávat do menu páčkou pod volantem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

levá na MF volantu..místo ovládání na rádio jsem tam dal ta na ovládání HF a telefonu

To se da poridit a vymenit jen ta levá strana tlačítek ? Mám tam nyní ovládání k rádiu, a počítám stále na přechod na HF sadu od Škody, v okamžiku kdy bude plná podpora telefonů se Symbianem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz

Koupil jsem si novy mobil (ten predesly chodil s BT bez problemu) a dneska kdyz jsem ho spojil a autem prez BT tak jsem ho sparoval s autem, nahral se telefonni seznam...

A odpoledne jsem zjistil ze mam telefonni seznam pouze do pismene "P" a dál nic.

Napadlo me zkusit ten seznam vymazat a nahrat z mobilu znovu, ale nikde v navodu jsem nenasel jak se da telefonni seznam smazat.

Jedine jsem se tam docetl ze seznam ma max 1500 kontaktu (ja mam v mobilu cca 450) a vic nic

Diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...