Přejít na obsah

rozmrazovanie zadneho okna


andrej84

Doporučené příspěvky

Caute. Mam problem z rozmrazovanim zadneho okna na Fabia rv 2004, 1,2. Ked zapnem na panely tlacitko rozmrazovania, na zadnom okne mi zostane asi 20 cm pas, ostatna cast okna je pekne rozmrazena. Vsimol som si to ked bolo zadne sklo zahmlene. Ako som zapol rozmrazovania, vsetka hmla zmizla, iba taky 20cm pas zostal v strede skla zahmleny? co s tym?? da sa to nejak domacky opravit, alebo treba do servis. Pomoze mi niekto ako na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že budeš mať prerušené odporové vedenie ale či je na to nejaký liek neviem.Niekedy som to mal tiež na bývalom aute,opravil som to tak,že som našiel miesto prerušenia a premostil som to úzučkým pasikom alobalu a prilepil som to p prúžkom izolepy.Fungovalo to ale vyzeralo to na: :ble:kuk:

Pozri na nete možno už sú nato nejaké spešl výrobky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj! Je to opravdu přerušené vyhřívání -jeden nebo více linek. NEOPRAVUJ TO ŽÁDNÝM LAKEM!! nepokoušej se to pájet nebo to celé pokazíš!!! :kuk: Já to opravoval několikrát. A na své bývalé felince dvakrát. Je na to přímo výrobek .PERFEKTNÍ A moc dobře funguje . Tady je!

http://www.loctite.as/?p=productsMore&...ni-zadniho-skla

Dá se normál koupit postupuj dle návodu nic to není ;) . Budeš fakt spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua to hadam ani nie je náhoda teraz ako som išiel z práce sa mi zarosilo zadné sklo.Zapol som vyhrievanie a na prvej križovatke pozriem do spätného a ja mám tiež jednu "cestičku" prerušenú. lol Aj som videl kde urobilo sa tam také očko v zarosení.Ešte že sú tu tie linky. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...