Přejít na obsah

Zakliata OII


reprom

Doporučené příspěvky

Tak toto som ešte nepočul:

- na diaľnici pri Prahe mi odišlo Turbo- vymenili ho aj s chladičom

- auto šlo divne, a po 600km odišlo ďalšie Turbo - vymenili ho aj s chladičom

- v servise v rámci skúšobnej jazdy im odišlo ďalšie Turbo

auto je nepojazdné, mám zaplatiť Turbo + chladič, ktoré vydržali asi 6km + treba kúpiť nové Turbo + chladič, lebo auto stále nejde a chyba bude asi niekde inde, keď za jeden mesiac sa zničili 3 Turbá.

Auto je v záruke, ale zmerali krútiaci moment a povedali ,, asi chip tuning´´. Záruku zrušili, a za ich pokus o opravu treba zaplatiť asi 90.000Sk a auto mi vrátia pokazené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som auto zobral z českého servisu ,,opravené,, tak išlo v núdzovom režime. V slovenskom servise našli po 3 dňoch nejakú podtlakovú nábobku, ktorá bola lepená nejakým patexom. Jasne neodborná oprava. Ale nik nevie, kde sa to robilo. Keď ju opravili, Turbo odišlo po 10km. Takže česká ,,oprava,, vydržala tých 600km. V servise dali nové turbo, nový chladič, novú nádobku - a po 6km sa to celé rosypalo znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že je to chipem je jen chabá výmluva, ať to dokážou.

co a proč by měli dokazovat? za tenhle názor mě asi nebudete mít rádi, ale tím, že zasáhnul do ŘJ prostě změnil nastavení od výrobce na který je daná záruka, tim záruka padla a prostě nashle. být v situaci škodovky, chovám se stejně... mě když shořela spojka, tak první co jsem udělal bylo odchipování a znova chipovat už mam strach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše Cosby, když se rozletí lopatky turba po saní, je potřeba ho celé vyndat a vyčistit, takhle tam můžou vystřídat klidně paletu s turbama a stále se to bude opakovat nehledě an to, že čím více pokusů, tím dál se zbytky lopatek dostanou.

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...