Přejít na obsah

(OII FL) - Už někdo máte OII facelift ?


viewer

Doporučené příspěvky

Miles : auto :palec2: těšim se na fotky

Kenvelo, Marios : no, vono 600tis. respektive 585 tis oproti 441tis. je docela sakra rozdíl....

A předváděčky, to jsem po rozhovoru s bývalým spolužákem (teď přímací technik ve škodovce) zavrhnul, absolutně mi to nedoporučoval s ohledem na to že s tím jezdí kdejaké hovado, téměř vždycky je to studený a každej tomu dává záhul aby věděl jak to jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, co se týče ceny sleva 6% myslím že je dostačující, nato že jsem žádnou nepožadoval, prostě řekli stojí dle ceníku tolik nabízíme tolik, berete a já řekl ANO, pro mne byl výhodný úvěr co mi byl nabídnut a taky že do 10dnů jsem vozidlo měl, musel jsem vybírat z aut co byla tzv. volná, co se týče výbavy prostě jsem na víc neměl, taky bych radejí jezdil 1.8TSI v plný(octavácký) palbě, ale prostě kde nic není a ani smrt nesebere. Co se týče výbavy jsem vyléčen s xenononů, navigací, changerů a kůže parkuji na pražském sídllišti. Fotky o víkendu zkusím, ale má pršet a přezul jsem na zimní 15tkové plechy tak to zas budou řeči, že se to k tomu nehodí atd :palec2: , tak ted se do mne pusťte... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo ja to beru, koupe noveho auta je v drtive vetsine vzdy kompromis mezi cenou a vsim tim ostatnim (pocinaje motorem a konce cudliky na polohovani el. sedacky)

Nakonec ja vzdy rikam ze je lepsi nove auto (i kdyz treba se slabsim motorem, bez kuze a ostatnim serepeticek) nez za stejne prachy 2 roky volitanej pekac.

S tim ale ze parkujes v praze na sidlisti ti to nezavidim, vyspis se vubec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miles: neboj se ničeho a klidně ty hotky hoď i na plechách, nové auto je vždycky pěkné, jasně že by si každý přál nebýt limitován penězi ale prostě to je tak a vono 441tis. Kč je taky slušná pecka do rozpočtu a co si budeme povídat kolik lidí no to dneska má třeba tady z fóra ? Asi to nebude nějaké závratné procento a nožná že ti budu nakonec i závídět, včera jsem se dověděl že budou ve firmě nějaké reorganizační změny tak počítám že se mi pěkně houpe židle pod zadkem...(jó kdo nechce s vlky výt...nebo jak je to) to by jsem si pak moh nechat o novém autí zdát... :help:

Marios: jó přesně tak to je, lepší něco slevit třeba na výbavě či motoru ale mít auto nové než nějakou vojetinu, nové je prostě nové.. :)

Jíňa: Tak to gratulace, pochlubíš se nějakým infem ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bratrovi k jezisku jsem objednal OIII CombiClassic 1.6MPi + radio swing + classic plus(automaticka klima) + 15" litaky Pyxis + vyhrivane trysky ostrikovacu + alarm + asistent rozjezdu do kopce + tonovana skla + ochrana podvozku + vyskove nastavitelne sedadlo ridice a spolujezdce s bederkami ... toto za 415 000Kc ... celkem uchazejici cena rekl bych za kombala :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bratrovi k jezisku jsem objednal OIII CombiClassic 1.6MPi + radio swing + classic plus(automaticka klima) + 15" litaky Pyxis + vyhrivane trysky ostrikovacu + alarm + asistent rozjezdu do kopce + tonovana skla + ochrana podvozku + vyskove nastavitelne sedadlo ridice a spolujezdce s bederkami ... toto za 415 000Kc ... celkem uchazejici cena rekl bych za kombala :)

Koukám, že už začínáš pociťovat krizi, když to není RS :Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vánoční dárek by to byl, kdyby to za mne někdo cvaknul :) Ale překvapení to bylo... Původně měla být až koncem ledna. Byla to trochu protekční objednávka, takže to nějak zařídili, že šla rovnou do výroby a nakonec byla hotová ještě před vánoční odstávkou výroby. Dvojitý bonus v tom, že mi v den mých narozenin volali, že je hotová a přivezu si ji před Vánoci... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vánoční dárek by to byl, kdyby to za mne někdo cvaknul :) Ale překvapení to bylo... Původně měla být až koncem ledna. Byla to trochu protekční objednávka, takže to nějak zařídili, že šla rovnou do výroby a nakonec byla hotová ještě před vánoční odstávkou výroby. Dvojitý bonus v tom, že mi v den mých narozenin volali, že je hotová a přivezu si ji před Vánoci... ;)

To jsou radosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marios: jó přesně tak to je, lepší něco slevit třeba na výbavě či motoru ale mít auto nové než nějakou vojetinu, nové je prostě nové.. :)

mno, to já bych si příště klidně koupil dva roky rozumně jetý auto s pořádným motorem a výbavou než tu novou 1.9tku co mám teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem o vánocích "dědovi" tu jeho novou pořádně prozkoumal a tady je jeden poznatek kapučíno je úplně jiná barva než předchozí kapučíno !

Spíš mi to připomíná o něco světlejší šedou satim, rozhodně to má k ní blíže než k předface kapučínu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...