Přejít na obsah

spojka na O1 TDI 81KW 1999


keny

Doporučené příspěvky

se šteluje samo kapalina...  ty připrav penízky na novou sadu.....spojku... :(

Taky mi zabírá nahoře. Najeto 140 tis. km. Chtěl jsem se zeptat, jak se to projevuje, že spojka odchazí?

zkouska spojky tedy tak ji skousim ja zatahni rucni brzdu dej tam 4ku pridej plyn a rozjizdej se pokut pustis spojku a motor nechcipne tak je v haji klouze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se šteluje samo kapalina...  ty připrav penízky na novou sadu.....spojku... :(

je to normalni mam najeto 111000km,kolik to u tebe vyjde?ale jeste neklouze.Budu asi zase potrebovat svetlo tak doufam ze se na tebe pak mohu spolehnout.

Podle servisu kde mi rekli, ze spojka ma u TDi vydrzet 200 az 250 tisic kilometru...

Asi kdyz se budu rozjizdet furt bez plynu a nehoblovat, tak mozna....

Mam uz novou a najeto bylo 140 000, ale v AUTOSKOLE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se šteluje samo kapalina...  ty připrav penízky na novou sadu.....spojku... :(

je to normalni mam najeto 111000km,kolik to u tebe vyjde?ale jeste neklouze.Budu asi zase potrebovat svetlo tak doufam ze se na tebe pak mohu spolehnout.

zdar.. spojka vydrží i 250 km ale odděláš ji i ve 100 000 .... spojka set stojí cca 8 - 10 t... záleží co za motoe atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...
Zdravim panové,nevi tady někdo jestli pasuje spojka z golfa3 deaseloveho GTI(asi1996) (byla to limitovana edice) na octávku TDI 81KW 1999 ? Díky vsem! Pánové 18náct Vás to shlédlo a nikdo neví?

Pánové to je škoda že to nikdo neví,ta spojka je totiž zavodní a mužu jí koupit za super cenu. Ta moje puvodní jde už pěkně do háje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Koktě máš dvouhmoťák na tom golfu bude jednohmoťák asi jestli je to 66kw ale chtělo by to vidět!!!

Jestli vemeš celej set tedy setrvák, lamelu, přítlačák problém nebude. Ale pozor, jetej bych dneska montoval maximálně jednohmotovej setrvák tam se není co po....t, jetou spojku už nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové díky za informace. Dali jste mi impulz se u prodejce pořádne poptat a trochu to rozpitvat. Přiznam se nemam o tomhle vubec šajn :) popátrám a dám vědet. No a kdyz to tam nepujde tak asi koupim novou. Vy jste to zaměrně skladali z jinejch vozu z duvodu ceny nebo kvality? Na jaře budu chipovat,mam 81kw a nemyslim ze to bude takovej mazec ze by to nová origo spojka nevydržela (myslim tím počet najetych KM bez a z chipem při stejném stylu řezení). Máte zkušenosti? Budu tady zas zítra večer ;) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobra,ale já hodlám nachipovat na 130ps,no taky muzu pořešit trysky. tak že takové zatižení nečekam. Nebo co vy na to? Standart nebo ty komponentní? Jo a když jsem už načal to chipování,myslim si že super sport je hodne v poho. cimbu mne trochu sklamal,teda bylo to na felde. Co tam mate vy a jak jste spokojeny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobra,ale já hodlám nachipovat na 130ps,no taky muzu pořešit trysky. tak že takové zatižení nečekam. Nebo co vy na to? Standart nebo ty komponentní? Jo a když jsem už načal to chipování,myslim si že super sport je hodne v poho. cimbu mne trochu sklamal,teda bylo to na felde. Co tam mate vy a jak jste spokojeny?

Doporučuji vyměnit trysky. Nárůst je znatelný a spotřeba jde dolů. A přitom jsi udělal i údržbu. Nejdříve jsem chtěl dát auto do Sport motor a nakonec jsem se rozhodl pro DieselPower. Podle mě hodně umí. A pan Štrunc dělá ty trysky už 8 let. Takže tam praxe je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká dvouhmoty tak já jsem teď menil komplet celý set jelikož mám motor 1,9TDI 66kw ALH takže tam byla dvouhmota a jaksi nevydržela ten výkon mám to malinko posílené takže na řadu přišla komplet nová sada jednohmota +přítlačák,spojka a ložisko a mám klid cena víc než dobrái s prací 8400kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...