Přejít na obsah

Přesné určení závad


MartinO2

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny,

dostala se mi do rukou diagnostika a tak jsem zkoušel procházet paměti na našich Octavkách a jedna O1 2001 66kw AGR, tam měla vypsané tyto závady (viz foto). S diagnostikou to moc neumim, takže timto bych chttěl požádat o jaké závady se konkrétně jedná a jaká je nejlepší náprava.

výpis závad

Díky všem

Martin

P.S. funkci hledání jsem použil, ale výsledků je hodně a konkretní odpověď žádna (alespoň né pro mě)

post-23116-1230324280_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto byla zřejmě diagnostika ESI[tronic] od bosche, zkusit napojit na VAG a podle čísla závady kouknout do VISu na řešení závad... ten snad napoví víc. ta druhá chyba, zkus zkontrolovat hadice od turba, intercooler, jestli neuchází plnící tlak :palec2:

Editováno: , autor: petrucio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj máš pravdu, byla to KTS 650 BOSH, je to taková univerzální hračička. S wagem budu muset někoho navštívit.

Ta první závada znamená to ,že ti nefunguje klapka v sání na zavření vzduchu pro chcípnutí motoru a ta druhá ,že auto spadlo do nouzového režimu protože a to je už práce servismena proč... možností je asi 10 ... zda chceš mohu se ti na to podívat... zatím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...