Přejít na obsah

Nehoda + servis + pojistovna


kenny_fx

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

před cca. 10-ti dny jsem koupil auto z bazaru od kterého ještě nemám technický průkaz. Vlastním pouze kupní smlouvu. A nyní do mě ze ťuknul řidič - tutíž jsem poškozený.

Na pojišťovně nahlášeno, ale bylo mi sděleno, že bude potřeba doložit technický průkaz, aby škoda mohla být zaplacena servisu ve kterém mám vůz na opravu. Operátorka na infolince mi nebyla schopna odpovědět zda bude stačit jen kupní smlouva.

Jak je možné tuto sitaci řešit?

Předem děkuji za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kennik: Tak to je dost špatný, když Ti operátorka přímo v pojišťovně nedokáže říct, jestli to stačí nebo ne. Napsal bych na poj. dotaz mailem, tam by se snad měl vyjádřit někdo zodpovědný a věci znalý.

Rorda: Já jezdil "jen na kupní smlouvu" cca 3 měsíce a nikdy nebyl žádný problém (důvodem bylo, že předchozí majitel neplatil povinné a proto nešlo auto odhlásit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...