Přejít na obsah

Svítí kontrolka prasklé žárovky


Marek1806

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Dokázal by mi někdo poradit jak tuhle konrtrolu vypnout, jen upřesním že se o to pokouším už tři měsíce. Chtěl bych dát do zadních světel ledkový "žárovky", ty obarvený klasiky svítí růžově.

zde jsou výsledky:

kódování - bez úspěchu, kód je 22***, když odečtu 08 tak mi zhasnou hodiny na budikách

zkusim jsem vyndat pojistku (pos.20 - 5A - malá hnědá) - kontrolka sice nesvítí, ale světla taky ne

pak jsem zkusil vyndat i to relátko nebo co to je, poz. 13 a 14 jedna velká krabička - kontrolka svítí pořád i s normálníma žárovkama

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Chci se zeptat, jaký rozsah tato kontrola žárovek má, lépe řečeno, které žárovky v autě kontroluje, mám v plánu nahradit sufitky 5W za LED 0,5 W v osvětlení SPZ.

Tak po :kol-97: návodu k obsluze, si můžu sám odpovědět :palec2: :

Kontrolní světlo "Žárovky" svítí při poškození vlákna během:

- sešlápnutí brzdy (zadní brzdová světla)

- rozsvícení světel (přední potkávací světla nebo zadní obrysová světla)

+ akustická signalizace (1 pípnutí)

Z čehož vyplývá, že sufitky pro osvětlení SPZ nebo interiéru můžu klidně nahradit LEDkama.

Ještě by mě zajímalo, při jakém stupni výbavy, se tato kontrola instaluje?

Editováno: , autor: Tony6610
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to nejde, ale to už je jedno, světla jsem zatím vrátil origo, ale z důvodu že neměly červenou odrazku. LEDky mi fungovaly tak že jsem připájel ještě jednu žárovku zezadu na ten panel osvětlení, takže svítila za koberec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...