Přejít na obsah

Chladenie motora


jepeto_613

Doporučené příspěvky

Prosim o pomoc, uz dva krat za sebou mi vyvarilo vodu v aute (Fabia 1,4 MPi 50KW r.v. 2001). Ostal som dost prekvapeny, pretoze o auto sa staram. V lete som menil chladiacu kvapalinu v servise a tezaz neviem, ci mi tam toho nedali malo. Tiez som si vsimol, ze ked voda vrela v sustave a klucik bol zapaty, vobec sa netocil ventilator na chladici. Vie mi niekto pomoct ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v této sekci to nemá co dělat - tady se dávají návody - řešení problémů je v jednotlivých sekcích jako Fabia - motor, nebo servis

zkontroluj pojistky na akumulátoru (pro vrtule je tam 30A) pokud jsou OK tak proměř vedení ke spínači na chladiči pokud je OK proměř (otestuj) vrtule

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno furt zavrety termostat a funguje len maly okruh ale skor je to tesnenie pod hlavou prasknute.

uvari sa aj na mieste a volnobehu alebo len ked ho dujes do kopca a potom odstavis.

skus to na mieste a sleduj teplotu hadic a zopatie ventilatora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...