Přejít na obsah

Už mě nebaví škrabat čelní sklo...


Fire

Doporučené příspěvky

škrabku s rukavicí mám taky, ale je dost tvrdá a když je pak špinavý okno, což při tomhle počasí je furt, tak si pak škrábáním okna poškraneš tím prachem okno. proto pokud to jde, neškrabu. mám rok nový okno, tak chci aby trochu vydrželo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu foliji pouzívám už druhý rok a asi je to to nejlepšía nejjednoduší Když ji ráno sundám,sklo není vubec namrzlé.Pokud sněží,nebo padá namrzající déšť s folije to lehce setřepu.Ale škrábat namrzlý déšť Tak to by se mě nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj já používám už asi 5.zim obyčejný igelitový pytel rozřízlej po delší straně přivřenej do dveří a když se použije větší pytel vystačí i přez boční okna a je to bez škrábání. S teplou vodou bych to moc nezkoušel, rozdíl teplot je značně velkej a bál bych se prasknutí skla, stokrát se nic nestane a po stoprvní okno v ... :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja pouzivam teda tu plachticku a na jedny strane je odrazova plocha-tedy alobal a tato strana je venkovni.

Pod oknem se me nikdy neudelala zadna namraza.

Musim teda behat i ke spolujezdc.dveri a tam to skripnout a kdyz sundavam tak tez, oklepu to od ledu a zatocim do rulicky a prevliknu to vestavenym ockem,ktery drzi tu rulicku

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj já používám už asi 5.zim obyčejný igelitový pytel rozřízlej po delší straně přivřenej do dveří a když se použije větší pytel vystačí i přez boční okna a je to bez škrábání. S teplou vodou bych to moc nezkoušel, rozdíl teplot je značně velkej a bál bych se prasknutí skla, stokrát se nic nestane a po stoprvní okno v ... :kol-26:

No neleju tam vřelou.... je to teplejsí vlažná voda z kohoutku..... tata má taky oktu už 12 let má najetý necelých 300tis a taky to tak dělá a ještě nikdy se nestalo že by prasklo....opravdu to mám ověřený....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

stačí obyč.rozložená kartónová krabice

S krabicí a dalšími rozpustitelnými povrchy pozor  :kol-28: Když bude mírně nad nulou a bude pršet tak se karton může rozpustit a když k ránu přimrzne ta se to z toho špatně dostává  :D Celkem dobrá podívaná na kámoše, kterej se s tím pral celkem dlouho  :p  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...