Přejít na obsah

Klepání ze předu


J.Š.

Doporučené příspěvky

Zdravím, prošel jsem to tu celé ale zatím nic moc, třeba někdo poradí. Mám 1.9TDI najeto ppodobne kolem 250000km. Při rozjíždění a puštění plynu (při samotném brždění už to není tak výrazné, ale pokud několikrát za sebou prudce brzdím tak to udělá také) se ozve cvakavý zvuk - jakoby vůle - někdo od přední nápravy. Při přejíždění nerovností většinou nic, pokud je to díra jako vrata tak se to ozve taky. Můj tip jsou silentbloky přední nápravy, ale nevím. Jestli jste se s tím už někdo setkal... Jinak tento problém se začal objevovat postupně, zezačátku to přestávalo a sporadicky se objevovalo, teď už to dělá skoro pořád. Zdá se mi že na to má vliv teplota, ale to už se pouštím do spekulací. Takprosím o rady, protože jak to znám když to dám do servisu vymění mi púl auta a rachot zůstane. Ten zvuk není jenom zvuk, trhne to i autem:) Prostě jako bych pustil rychle spojku, jenže to škubne autem a žádný zvuk se ozvat nemá. Naučil jsem se s tím jezdit sakra plynule, ale říkám si že by to možná chtělo spravit než to tam něco rozmlátí...

Edit: je to samo fabka, combi r.v.2001

Editováno: , autor: J.Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem podobný problém cca před měsícem, najeto 160000Km. Při rozjezdu nebo větším rejdu cvakání od přední nápravy, někdy to i zahýbalo volantem. Následovala výměna levého homok. kloubu a je klid. Byl trochu ožvýkaný... :kuk:

Editováno: , autor: Standis
necituj slohy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co horní ložiska tlumičů? měnil si tlumiče a horní uložení? ;) ikdyž je fakt, že to dělá spíš pazvuky při zatáčení, jako když máš prasklou pružinu.. tohle by mohl být opravdu kloub poloosy..

OT: písni mi pls jak jsi spokojen s tou změnou od nás po větším nájezdu km.. ;)

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při zatáčení je ticho, jenom na sněhu to lupe jak kráva, nevim proč to na asfaltu nedělá:)

edit: samo ze jenom kdyz stojim, pri jizde a to i ostrejsi nic...

edit2: jinak plánuju v létě výlet do Norska, cca 5-7tkm tak to hodlám dát do pucu at se mi to tam někde nevysype:)

Editováno: , autor: J.Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...