Přejít na obsah

Koncovka výfuku na O1


kasilek

Doporučené příspěvky

Já jsem si vybral před téměř třemi lety nerezovou jednoplášťovou oválnou koncovku od firmy SPEI autovýfuky (výroba Remus) za rozumných 1.880,- Kč, která má dvojité potrubí přímo na výfuk Oktávky, kde odřízneš původní zakončení (zdechlý kobry) a navaříš koncovku. Tahle koncovka není ani nijak těžká, takže není potřeba převařovat držáky nebo měnit blok zavěšení, po zavaření doporučuju sváry našopovat a je to na věky...

Jak jsem již v úvodu psal, koncovka přežila již 3 zimy a stále je pěkná, ale neškodí jí tak 2-3x do roka jemné přeleštění silichromem... :specool:

Nějaké to foto... fotic.gif

post-24-1149282993.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
jj, na tom něco bude, jenom by to vypadalo blbě dvě chromový koncovky rovnou k zemi. :w00t1::aggressive:

Ale těch patnáct koní by se hodilo, teda vlastně třicet, když tam přišroubuju dvě. :kol-131:

Nejjednodušší budeš mít když si koupíš celý 3díl od Laityngu

http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feM...gSelected=11854

Dělejají to přímo na míru škodovek-typ+rok a nemusíš nic svařovat jen šroubovat a zapojit...min.týden jsem si je taky montoval a šlapou jak hodinky a zvládly jsme to dva za hodku :palec2:

post-9979-1184238188_thumb.jpg

post-9979-1184238198_thumb.jpg

Editováno: , autor: flixon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, na tom něco bude, jenom by to vypadalo blbě dvě chromový koncovky rovnou k zemi. :w00t1::aggressive:

Ale těch patnáct koní by se hodilo, teda vlastně třicet, když tam přišroubuju dvě. :kol-131:

Nejjednodušší budeš mít když si koupíš celý 3díl od Laityngu

http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feM...gSelected=11854

Dělejají to přímo na míru škodovek-typ+rok a nemusíš nic svařovat jen šroubovat a zapojit...min.týden jsem si je taky montoval a šlapou jak hodinky a zvládly jsme to dva za hodku :palec2:

jjj, na ty jsem taky koukal a vypadá to pěkně, ale já mám zadní tlumič jako novej, tak proč ho měnit. A hlavně na diesla dávat laďák mi připadá zbytečný, chci to hlavně na desing, tak proto jenom ty koncovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no pokud to má vypadat líp než serie, tak to v tom teda nějak nevidím. Kufr má asi odskok, ale stejně bych  nevěděl za co to pak chytnout při otevírání a hlavně při zavírání, pokud bych to teda nevzal jen za to oko a z půl metru s tím švihnul... Mno každej dle gusta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Aha, no pokud to má vypadat líp než serie, tak to v tom teda nějak nevidím. Kufr má asi odskok, ale stejně bych nevěděl za co to pak chytnout při otevírání a hlavně při zavírání, pokud bych to teda nevzal jen za to oko a z půl metru s tím švihnul... Mno každej dle gusta :)

Sem málem upadl ze židle :):):) líbila by se mi RS koncovka zapuštěná do nárazníku... nebo klidně i dvě takovéhle koncovky zapuštené do nárazníku... ale tohle :) hlavně ta SPZtka je drsná :) no nic

Hele teď si vezmi, já tam třeba šňurku vůbec nemám bo mi ji sežral pes ;) když jezdí v kufru (combík)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravím,

nikde jsem nenašel téma týkající se montáže koncovky výfuku na O1.

Mám zadní originál nárazník, TDI motor a uvažuju o koupi koncovky, protože při origo předním nárazníku a zadním spojleru a 16" L&K Alu mi ten "spodek" auta přijde takový chudý.

Co mi radíte?

Nechat vyříznout díru do zadního nárazníku a koupit RS koncovku, nebo dát koncovku pod nárazník?

Doporučte mi jaký typ koncovky si pořídit, na netu jsem našel snad jen Milotec díl a popřípadě i někoho kdo mi jí přidělá.

Každá rada dobrá.

DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...