Přejít na obsah

radicka 1.6


urna_

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych si na 1,6ku taky pořídit origoš koženou řadící páku. Chtěl bych se zeptat jestli jde ke stávající manžetě namontovat jen kožená rukojeť nebo si musím koupit i novou manžetu. Podle fotky se mi zdá, že ta kožená rukojeť není černá ale spíš šedá, což by k té původní černé manžetě asi moc nesedělo. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim prosim,nechce se mi zakladat nove tema...

Mam radicku z RSa... ale nesedi to na ten kolik,s tim sem pocital. ale ted nevim jak na upravu,kdyz sem to koumaql,tak sem zjistil ze to budu muset vyvrtat a upravit..pokud ma nekdo navod nejaky dobry,dejte prosim vedet... ja hledal v tematech ale nikde neni presny popis..prosim...

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno to bude ejste zajimave... Vim ze to delal petrkocur , mel 1,6 a daval tam z RSa..nejak to jde,alep rave hledam ,jak..kdyz sem to rozebral,zjistil sem ze to nebdue tak jednoduche, pac je tam takovy plast co drzi tu kuzi u paky...no bude to zajimave...

poradim ti prodej ju a kup si primo upravenou na 1.6 jak sem to delal ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlape já sem to dělal. Normálně ty packy který správně drží klacek uřízneš pilkou (stačí ruční na železo - jde to samo) a pak si to upneš do stolní vrtačky a vyvrtáš podle osky. potom naneseš chemoprén a prcneš to na řadící páku a vymalovaný. Řadička drží fest, když budeš chtít vydělat, prostě to ukroutíš.

to nalepení origo do rs řadičky: hele to nebude tak jednoduchý, ale je to dobrej nápad. osobně bych měl největší strach z toho, že to vyfrézuješ (odvrtáš) dál a pak poškodíš vch řadící páky. muselo by se něžně ale zase jak to dostaneš z té původní origo? toť otázka..

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, mám jednoduchý dotaz. Budu mi pasovat hlavice (viz odkaz) do OI TDI aniž bych musel nějak upravovat manžetu (průměr, tvar..)?? Manžetu tam chci nechat původní, takovou tu obyč z koženky nebo co to je.. Díky za reakce

http://www.aukro.cz/item741949348_kozena_r...avia_nafta.html

Editováno: , autor: masserr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...