Přejít na obsah

Nalakování nárazníků


Guf

Doporučené příspěvky

Zdravím, zajímalo by mně, jestli tady někdo má na své O2 (před facelift) nalakované ty spodní černé plasty nárazníků.

Na tmavých barvách to je defakto jedno, ale třeba na mé stříbrné by to nemuselo vypadat špatně. Také by mně zajímala cenam, jestli se to loupe a nějaké fotky jak to vypadá. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam bilou OII Combi a chci si ty narazniky nechat take nalakovat, ted pomalu sonduju kde a za kolik, primo ve skodovce to asi bude raketa, takze hledam nejakou lakovnu, kde to udelaji za rozumny peniz, casto vidavam pri este do prace jednu take bilou, ktera to nalakovane ma a je to moc elegantni

Kdyby tady byl nekdo z Phy a okoli, kdo by poradil kde nebo primo udelal, bych bych rad, dal bych radsi na doporuceni nez si najit sam nejakyho judlu, kterej to posere :-)

Editováno: , autor: HonzaC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nalakováno mám, ale už jsem xkrát štrejchnul o obrubník, naštestí zespoda to není vidět, ale nevím, jestli třeba na světlých barvách by to nebylo problémový...

A jak jsi to lakoval, dával jsi víc vrstev? Neloupe se to? Na kolik tě to přišlo a kde jsi to nechal dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup presne neviem,ale tí čo to striekajú vedia,že nárazník sa strieka inak ako plech.Pokiaľ by ti to chcel striekať,ako plech tak ho pošli do pr...e.Striekanie nárazníkov je nákladnejšie a aj drahšie.Je to vlastne hmota,ktorá úplne nevytvrdne a ostáva elasticka a drobné nárazy odpruží a farba nepraskne..

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Včera jsem se byl zeptat v jedné běžné autolakovně. Ty černé konce nárazníků se údajně dají "vycvaknout", takže to mám udělat a dovést mu je, nebo mám přijet s autem a oni mi to udělají... Nalakování by trvalo celkově 3 dny a předběžná cena je 1500kč...

Takže jsem se rozhodnul, že do toho jdu, jakmile se udělá trošku lepší počasí, aby se tam kluci nemuseli válet v kalužích při odpojovnání nárazníku... Taky jsem zvědav na skutečnou cenu, ale tak i kdyby to stálo do 3000 tak je to podlě mě velmi dobrá cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj všichni, já mám OII již něco přes rok, kupoval jsem ji jako novou a první co bylo, že jsem ty spojlery nechal nastříkat do barvy auta, me to přišlo jako, že to tam nepatří, nechal jsem si to udělat v autorizovaným servisu a vyšlo to na 3000, až se tady na fóru trošku rozkoukám jak to tady funguje, dám vám sem nějaký fota zatim čus Petr

post-31401-1235560336_thumb.jpg

post-31401-1235560384_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, já mám OII již něco přes rok, kupoval jsem ji jako novou a první co bylo, že jsem ty spojlery nechal nastříkat do barvy auta, me to přišlo jako, že to tam nepatří, nechal jsem si to udělat v autorizovaným servisu a vyšlo to na 3000, až se tady na fóru trošku rozkoukám jak to tady funguje, dám vám sem nějaký fota zatim čus Petr

Vypadá to opravdu pěkně :palec2: Hezká kola!

3000Kč v autorizovaném servise? Prosímtě nevíš, jestli ti ty nárazníky brousili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to nevim, mě to nic neříká, tak je mi to tak nejak jedno, ale zjistim ti to, ted mi stříkaj zadni naraznik ptz mi to klouzlo na snehu a budou mi ten zadni spodek strikat tez, tak to zjistim

Mrkni na fakturu prosím. Díky

Editováno: , autor: Guf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mrkni na fakturu prosím. Díky

Kolegové nemáte nějaké foto O II s předním nebo zadním spoilerem? Stále řeším jestli nastříkat spodní části nárazníku a nebo koupit nějaký spoiler,který by ten spodní(černý díl) překryl a ten dát pak do laku. Když pominu Milotec tak jsem ještě nic takového neviděl.

děkuji.

Editováno: , autor: Lala
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako nějakej tuning? jediný co se mi líbí je to co vozí ty okruhový oktávky a to je snad nějak upravenej seriovej.

osmdesátosm: proč jsi nedal do laku i vršky a lišty na dveřích? jinak kola tomu docela sednou, jen by mě vadilo to škrtání

Asi dám ty spodky a lišty do laku.Luke nemyslím přímo tuning,ale něco inteligentního až to pěkně vypadá.Rieger dělá celkem pěkný náctavec na přední nárazník,ale je to pálka + lak.

Kdyby jste o něco zavadili dejte vědět.Sezóna se blíží.Jinak Luke tu barvu co máš ty jsem chtěl,ale jak jsem kupoval auto tak už se v této barvě Octa nevyráběla.Je to super barva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...