Přejít na obsah

Nalakování nárazníků


Guf

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Nejak predrazeny ne? :kuk::kuk:

naraznik se da sehnat za 2400, plasty do nej vcetne krytek mlhovek za 850 a mlhovky jsem videl i za 900kc par. nalakovani tak 1500, zas tak velky ten naraznik neni. takze to mame celkem 5650. Takze do 6tis ses mel vlest. Docela ses prohnul, dat za predni naraznik skoro 10tis :(

Editováno: , autor: Michal K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj nárazník vyšel na 2.800 samotnej. No to se možná dá sehnat za 2.400,- kde? když budu počítat, že jsem ze šumavy, pojedu si pro něj někam do pryč, tak ty 400 kila nejsou rozdíl. Mlhovky jsem chtěl nový, takže na ně mam záruku 2 roky, kdyby ses ptal proč na mlhovky, tak se taky můžou mlžit a starou věc ti nikdo nevymění. Mřížky neřešim , neměly starý. Lak? neznám nikoho jinýho, tenhle je osvečenej, rychlej. Nevim co víc .... Mě to vyšlo na 9.700.- tobě na 5.650,- rozdíl je 4.050,- Já to vyřešil jedním telefonem za cca 20,- Kč. Nevim kolik času a kilometrů bys potřeboval ty, já jsem spokojen. Čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Nemate nekdo prosim poradny fotky, jak to auto vypada po nalakovani tech cernych dilu? v pondeli davam auto do laku, tak premyslim, ze bych to nechal nalakovat vsechno vcetne tech cernych list ve dverich a spodku narazniku, jen si neumim poradne predstavit, jak to bude vypadat. diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo prosim poradny fotky, jak to auto vypada po nalakovani tech cernych dilu? v pondeli davam auto do laku, tak premyslim, ze bych to nechal nalakovat vsechno vcetne tech cernych list ve dverich a spodku narazniku, jen si neumim poradne predstavit, jak to bude vypadat. diky moc

Mám to udělaný úplně stejně jako kolega, ale bez stříbrných hágusů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš s tím nějaké problémy? S loupáním apod?

S looupáním problémy zatím nemám, ale mám to někdy od listopadu.

Jinak jsem měl sundané spodní krytí nárazníků pro lepší stříkání. Oddělávali mě to v servise a nic nepoškodoli.

Pro znovunandání spodku předního nárazníku je dobré mít asi 4 nové kolíčky(nýtky).

Lišty dveří jsem koupil ve škodovce...ale je lepší si koupit tady na foru už lakované. Lišty nárazazníku jsem taky koupil nové (2x 500,- + 1350,-) , ale není to nutné,z předního nárazníku se dají sundat celkem v pohodě, použil jsem plastovou planžetu a vycvakal zobáčky. Zadní lištu (combi) jsem trošku zrasil a vyhodil, ale dá se oddělat také bez probléů, když to někdo umí.

TO: "Hagus" podélný nosníl na střechu většinou u komíků...většina je má černé, ty štastnější chromované :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahojte, chcel by som dat prestriekat dake veci na aute. chcem sa spytat ci to v lakovni robia tak ze presne namiesaju farbu aku mam ja (podla odtiena priamo na aute) alebo iba podla dakeho kodu. Bojim sa toho aby som nemal rozdiel medzi starym dielom a nastriekanym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v skodovke mi striekali dake veci ale to bola poistna udalost tak som to dal do skodovky lebo tam si uctuju 300 za kus a ten rozdiel vidiet nie je...ale na fabii este davno mi striekali dvere a to teda bolo vidiet...preto ma zaujiamlo ze ako miesaju farbu

Editováno: , autor: pajko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...