Přejít na obsah

Poškubávání 1.6


Vladajs

Doporučené příspěvky

Ahoj všem.

V poslední době jsem si všiml melého poškubávání na Oct 1.6 74 Kw. Zejména pokud přeřadím na na jakýkoli rychlostní stupeň. Např. Jedu po městě řadím 2 na 3 a začne poškubávání pak přestane. V rychlosti to nedělá a auto táhne jak má jen při tom přeřazování. Tankuji jedině Shell V-POWER nic jiného moje auto nevidělo. Nádrž jsem nikdy neměl na suchu. Palivový filtr měněn minulý rok.

A ještě jedna drobnost sem tam nemohu nastartovat musím dát plyn na zem a pak nastartuji.ale nemám jako by plný výkon. jeví se to kdybych táhl přívěsný vozík tak musím na neutrálu prošlapat otáčky ihned klíček vypnout a hned jej zapnout aby auto nechcíplo.Pak auto je ok a má výkon. Nevím čím to může být poradte prosím. (Dělá mi to občas.).

Děkuji Vám za rady. :help: :help: :help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrejme bude niečo s palivovým čerpadlom alebo vstrekovaním poprípadne tlakovým čerpadlom, každopádne by to chcelo VAG. Auto s katalizátorom a priamym vstrekovaním sa nesmie štartovať pri zošliapnutom plynovom pedáli, inak zošliapnutie pedálu má len za následok úplné otvorenie škrtiacej klapky. Teda by mohlo byť, že nedostáva klapka dostatok vzduchu, preto je potrebné zošliapnuť pedál. (Toto je len môj názor...)

Editováno: , autor: bobocop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem říct nováček, ale jsi tu už rok, fce "search" nebo "hledej" ... podívej se na monitor v pravé horní polovině se nachází ...

Jinak je toho fakt moc, co může toto způsobovat, ale zkus ze začátku podívat na hadici odvětrání klikovky a zejména doporučuju VAG ... Hodně štěstí při hledání závady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem říct nováček, ale jsi tu už rok, fce "search" nebo "hledej" ... podívej se na monitor v pravé horní polovině se nachází ...

Jinak je toho fakt moc, co může toto způsobovat, ale zkus ze začátku podívat na hadici odvětrání klikovky a zejména doporučuju VAG ... Hodně štěstí při hledání závady.

Jo zapoměl jsem napsat že mi někde prdí před katalyzátorem výfuk.Jestli to teda může mít vliv na Lambda sondu?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...