Přejít na obsah

predne svetla - uchyty - oprava


pinoccio

Doporučené příspěvky

Zdravicko,

podarilo sa mi jemne tuknut predok :( ....a doslo k malemu posunu svetiel (vidno na sroboch povodne hrzdave kolecko), na lavom (vodicovom) svetle sa mi zlomila ta plastova uchytka - drzi ju vrchny torx srob pri chladici [foto dam neskor]. Sice svetlo je ok a drzi ale.... Mozem to zlepit (epoxidom)? Niekde som pocul o nejakej sade na opravu uchytov, viete o tom nieco? ...bo inak sa vraj da iba vymenit cele svetlo, uff, tak to skor z vrakaca :disgust:

Potrebujem to dat do poriadku aby som mohol nechat nastavit svetla - tiez svietia dako divne kol119

Snad uz nic ine auticku nie je okrem drziaku spz, hrbola na vystuhe a praskliny masky... to menit nebudem, vsetko sa zda ok, ale asi by to chcelo servisnu kontrolu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predavaju sa nahradne horne plastove uchyty aj so srobom, stary urezes a na jeden srobik uchytis novy horny plastovy uchyt a rovnako aj vnutorny uchyt co sa chyta na chladicovu stenu. ten sa uchycuje na dva sroby a predava sa tiez ako nahradny diel. jedine co sa neda opravit iba lepit je zadny uchyt.

nove uchyty drzia ako tak aj ked to nie je to prave orechove.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za radu :palec2:

a to sa ten nahradny uchyt nejak vrta/srobuje do plastu svetlometu? da sa dorobit iba jeden vrchny alebo to je cely vrch? ....ulomil sa mi totiz iba jeden uchyt a nerad by som do toho prilis zasahoval. Mozno by predsalen bolo lepsie lepenie. Nema niekto foto (a cislo) tych nahradnych uchytov? Svetla som este nemal cest rozoberat a myslel som, ze drzia iba na tych troch sroboch... tam su este nejake vzadu? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...