Přejít na obsah

Variabilni provedeni vozidla c. 31 ???


robzab

Doporučené příspěvky

Zdravim, nedavno jsem se stal novym majitelem vozu Skoda Octavia a zaujal me zaznam ve velkem TP kde je uvedeno v dalsich zaznamech - Variabilni provedeni vozidla - radek

*31: TAXI +180 mm

Co to znamena? Prodlouzena verze nebo nejaka norma?

Nebolo to auto nahodou TAXI????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie predlzena, ale zvysena verzia koli transparentu Taxi. ;)

To myslite vazne nebo si delate srandu??? Snad jsem nekoupil ojety vrak po taxikari i kdyz stav km (zobrazovanych) i dle servisni knizky by mel odpovidat, ale pocit, ze taxi najezdi docela dost km to dost vyvraci... to neni dobry :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ta rampa s tim sviticim nesmyslem ma tech 20 cisel - BTW byla aspon levna, kdyz je tak volitana?

takze jestli dobre rozumim na rampu s tim sviticim nesmyslem musi byt v TP zavedena homologace kvuli technicke nebo proc to tam vlastne je??? (urcite kvuli tomu abych se nar....)

No prave, ze se jako volitana netvari na tachometru sviti 125t. takze jestli ma ve skutecnosti 300t zatim netusim, ale doufam, ze ne! :aggressive:

Navic serviska prubezne vykazuje pravidelny servis a podle ni 125t dost a velic odpovida a posledni byla naplanovana ted na unor nebo se stavem 175t. coz neni, tak jsem s toho nejaky cely zmateny a neklidny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby 300 tak je to jeste OK, tuhle sem jel s jednim co mel na tachaci 550 a rikal, ze mesicne nalita pres okolo 30...

no radeji me nestras! a budu doufat, ze vse sedi jak ma... podle majitele v TP ani nevypada, ze by to byl taxikar, ale v tech zaznamech neni datum a tim padem jasno kdy bylo +180 mm zaneseno jako udaj :-( neni to jako posledni za tim je jeste nejaky zaznamy o moznych vetsich kolech 6.5J 16 205/55 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie predlzena, ale zvysena verzia koli transparentu Taxi. ;)

a neni mozne tuto normu jeste vyuzit k necemu jinemu??? tento udaj je pouze ve velkem TP, takze nechapu k cemu je to dobry, kdyz je to vlastne demontovatelena rampa a navic dneska uz taxal jezdi s magnetickou rampu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a neni mozne tuto normu jeste vyuzit k necemu jinemu??? tento udaj je pouze ve velkem TP, takze nechapu k cemu je to dobry, kdyz je to vlastne demontovatelena rampa a navic dneska uz taxal jezdi s magnetickou rampu

No mne sa to vidi na ten taxik i ked sa mozno mylim. Inak mas v kabine vsetko OK? Ziadne dierky ani nic extra namontovane? Lebo fabrika robila aj priamo taxiky. Neviem vsak ake mali oznacenie v TP. Nemas nejake cudne VIN-ko? skusal si ho dat do dekoderu? dekoduj si aj datovy stitok, to by ti malo dat odpoved na tvoje otazky a uistit ta.

Mimochodom minule som siel domov taxikom 1,6 75kW OCTA I. sedan a pohodička. 330 tis. nasmykane na budikoch a len si tak sevelila. Este som sa s taxikarom asi 15 minut rozpraval. Tvrdil mi ze auto ma od novoty. Vsetko je vraj povodne, teda okrem rozvodov, brzd, oleja a filtrov. Samozrejme svietilo mu prasiatko.... Dokonca aj tlmice boli este povodne. Inak velmi zachovale auto, fakt to na nom nebolo vobec vidiet. Akurat co mi povedal ze uz je K.O. tak to boli predne ramena. Ako povedal "predna naprava bucha uz jak pi...a, ale mozem ju..." :) A posledne vety zneli. "Este ju tento rok dojazdim. Stočim na obligatnych 150 tisic a predam." lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka jela serii i jako taxi, tam může být zapsáno těch +180 je to na transparent. A jako taxi jezdit nemusela, jen ji koupil někdo na taxi papíry byla tam zvýhodněná cena. Není to náhodou 1,4?

Je to 1.9TDI 81kW. Jinak by bylo lepsi varianta kdyby to byla jen serie taxi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne sa to vidi na ten taxik i ked sa mozno mylim. Inak mas v kabine vsetko OK? Ziadne dierky ani nic extra namontovane? Lebo fabrika robila aj priamo taxiky. Neviem vsak ake mali oznacenie v TP. Nemas nejake cudne VIN-ko? skusal si ho dat do dekoderu? dekoduj si aj datovy stitok, to by ti malo dat odpoved na tvoje otazky a uistit ta.

Mimochodom minule som siel domov taxikom 1,6 75kW OCTA I. sedan a pohodička. 330 tis. nasmykane na budikoch a len si tak sevelila. Este som sa s taxikarom asi 15 minut rozpraval. Tvrdil mi ze auto ma od novoty. Vsetko je vraj povodne, teda okrem rozvodov, brzd, oleja a filtrov. Samozrejme svietilo mu prasiatko.... Dokonca aj tlmice boli este povodne. Inak velmi zachovale auto, fakt to na nom nebolo vobec vidiet. Akurat co mi povedal ze uz je K.O. tak to boli predne ramena. Ako povedal "predna naprava bucha uz jak pi...a, ale mozem ju..." :) A posledne vety zneli. "Este ju tento rok dojazdim. Stočim na obligatnych 150 tisic a predam." lol

Pravdepodobne to bylo na taxi, protoze majitel ma uvedeno v TP namisto rodneho cisla ICO (i kdyz to nemusi byt jasny dukaz). V kabine je vsechno OK. Jsem az prekvapen jak je vse luxusne zachovane. Zadne poskozeni, zkartka perfektni stav a vubec bych nerekl, ze to bylo jako taxi. Zadne stopy po drzaku, stojanech, ap. Mozna to nemusel byt taxikar, ktery najezdil extremni tisice...

Jak je poznat divne VIN-ko? Jak lze dekodovat, resp. kde lze ten dekoder sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdepodobne to bylo na taxi, protoze majitel ma uvedeno v TP namisto rodneho cisla ICO (i kdyz to nemusi byt jasny dukaz). V kabine je vsechno OK. Jsem az prekvapen jak je vse luxusne zachovane. Zadne poskozeni, zkartka perfektni stav a vubec bych nerekl, ze to bylo jako taxi. Zadne stopy po drzaku, stojanech, ap. Mozna to nemusel byt taxikar, ktery najezdil extremni tisice...

Jak je poznat divne VIN-ko? Jak lze dekodovat, resp. kde lze ten dekoder sehnat?

Odkaz je aj niekde na tejto stranke. Ale inak: skodaoctavia.cz, tam potom pojdes do podsuboru OSTATNE a najdes VIN dekoder ako aj dekoder datoveho stitku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz je aj niekde na tejto stranke. Ale inak: skodaoctavia.cz, tam potom pojdes do podsuboru OSTATNE a najdes VIN dekoder ako aj dekoder datoveho stitku....

Diky. Nasel jsem a zkousel. Vyhodilo to spravne informace, takze VIN-ko nejake podivne urcite neni.

Škoda Octavia Ambiente 1.9 TDI 81kw

modelový rok 2004, výrobné číslo ******** (zamerne neuvadim)

4x airbag, výrobný závod Mladá Boleslav

Zadaný VIN kód je platný!

Na druhou stranu toho moc dle VIN-ka vycist nelze, ale asi neni ani potreba.

Objednal jsem si kabel pro VAG, tak to zkusim napojit a precist skutecny stav km, pokud nekomu nestalo za to menit jednotku... Myslim, ze se kabel do budoucna zhodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a este k tomu ICU. Dal by som si stranku obchodneho registru vyhladal dany subjekt podla ICO. Vyhodi ti FO, alebo PO ktora auto kupovala.... Ja takto bezne zistujem podklady na rozhodnutie..... Profesionalna deformacia..... :prc::smich:

Tohle samozrejme je logicky postup, ale kdyz kupujes auto pres bazar, tak ti nidky (nebo vetsinou) neukazi TP drive nez auto koupis :feve:

Ale pro zajimavost to vyzkousim...

Na druhou stranu si rikam, ze taxikari jsou nekteri urcite prasata a huntujou auta, ale na druhou stranu se o ne musi starat jinak nejezdi, takze v konecnem dusledku to nemusi dopadnout tak spatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim, nedavno jsem se stal novym majitelem vozu Skoda Octavia a zaujal me zaznam ve velkem TP kde je uvedeno v dalsich zaznamech - Variabilni provedeni vozidla - radek

*31: TAXI +180 mm

Co to znamena? Prodlouzena verze nebo nejaka norma?

Tady si zadej údaje z datového štítku. je v servisce nebo v kufru vlevo vedle rezervy.

http://igorweb.org/equidec/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, nedavno jsem se stal novym majitelem vozu Skoda Octavia a zaujal me zaznam ve velkem TP kde je uvedeno v dalsich zaznamech - Variabilni provedeni vozidla - radek

*31: TAXI +180 mm

Co to znamena? Prodlouzena verze nebo nejaka norma?

Pokial je ten interier tak brutalne zachovaly ako pises, tak by som nedal ruku do ohna za to ze si povodny majitel dal tu namahu a povymienal opotrebovane casti, neviem ako u vas ale na Slovensku v zopar nemenovanych autobazaroch je beznou praxou, ze sa z auta co ma nalietane 300 tis a tomu odpovedajuci interier, spravi krasne zachovaly voz s 120 tis a potom nekup to ked je to take pekne ;)

Mimochodom, takmer kazdy diel ma na zadnej strane rok vyroby, takze da sa pozriet ci nie je v aute nieco "novsie" ako je auto samo,... :palec2:

napr. vnutorne madlo vodicovych dveri sa dost "obchytava" a pokial je ako nove, zhodil by som ho a checkol rok co ma z vnutornej strany,...

Editováno: , autor: Ferino83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...