Přejít na obsah

Modelový rok 2010


bojler

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Dal jsem dotaz na Škodovku kdy se začne montovat do OII a SII motor 2.0TDI-CR DPF 103kw/140k.....dnes mi přišla odpověď že přesné datum není stanoveno,ale že na 100% mohou říci že do Července 2010 to scela určitě nebude!!!..tudíš se dá předpokládat že náběh bude nejdříve od MR2011.......To celkem nechápu.....do Yetiho se už montuje a do OII a SII dělaj pořád to blbý PDčko ;) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neřikám,taková 1.9TDI-PD je bezproblémový motor...jediné co je u něj mínus je vyšší hlučnost a kultivovanost.....Ale rozdíl např.mezi takovým 2.0TDI-PD a 2.0TDI-CR je propastný....nejen že 2.0TDI-PD měl a ještě má spousty problémů,ale hlavně jízd.vlastnosti jsou u CR úplně nikde jinde......Měl jsem tři OII 2.0TDI-PD a už bych to nechtěl...ten mi nesednul už od začátku svými jízd.vlastnostmi,ale když jsem sednul poprvé do Audi A4 2.0TDI-CR 105kw,Passata 2.0TDI-CR 103kw a nyní do Yetiho 2.0TDI-CR 103kw,tak s tim se jezdí jedna báseň....jídní vlastnosti parádička,hlučnost,kultivovanost je prostě nádhera...o tom motoru člověk neví ani když to točí k jeho maximu....

Jestli s tim budou problémy to se uvidí časem,ale co vím od známého co dělal mistra v autor.servisu Škoda,VW,Audi,tak byli problémy jen u těch prvních generací CR..tam byli vadné nějaké hlavní vstřik.lišty...na to bylo aktuál.sdělení...pak už 2.generace už měla nějaké inovace a ty prý už jsou bez problémů.....Samozřejmě jak už u PD byla vyžadováná kvalitní nafta,tak u CR to platí dvojnásob...jsou více choulostiví,ale pokud se do toho bude lít kvalitní nafta+aditiva VIF,tak věřim že budou v pohodě.

Hlavně koncern už dělá CR delší dobu 3.0TDI-CR+2.7TDI-CR se už dělá několik let....ze začátku vím že co mělo pár lidí ty první 3.0TDI-CR v Audinách,tak tam problémy byli...hlavně se vstřiky apod.,ale pár z nich už má novější 3.0TDI-CR(tak tříleté auta) najeto určitě přes 200.000km a až na nějaké prkotiny naprosto pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinka u OI Tour, od pondělí 3.8. se montují vnější zrcátka alá FII/R a taktéž volanty. Zřejmě jako lehký facelift nebo spíš další úspora na výběhovém modelu.

som na to fakt zvedavy :palec2: Mozno im doslo, ze tie volanty su uz vazne zastarale. Ale pochybujem, ze zrkadla sa budu k O1 hodit...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...