Přejít na obsah

Zadní loketka drnčí (opravoval jste nekdo?)


Dandiel

Doporučené příspěvky

On ale mysli zadnu...

Netusim, co moze drncat, predpokladam ale, ze by to mohol byt plech na ktory je uchytena. Skus odcvaknut kryt (je treba iba poriadne potiahnut, nic ale neodlom) a posad niekoho dozadu, aby skusil pridrzat jednotlive casti.

Este vlastne moze drncat ten plast, co je za nou.

Ked prijdem dozadu, skusim Ti to odfotit, inak len obrazok z Etky, ako to je zlozene...

post-8157-1234940480_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozne ze to jde i z neceho jineho nez z loketky.jde to od zadu,ale je mozne ze to loketka neni,zatim nemam nikoho kdo by to poslechl:-))) nebo spis nebyl cas... Zkusim na to dneska mrknout

Prave jak to rozebrat,toho se bojim,moc tomu nerozumim...

Editováno: , autor: Dandiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem něco podobného, ale nebyla to loketní opěrka, při jízdě se mi zezadu ozýval divný drnčivý vrzavý zvuk.

Nejdříve jsem myslel že je to špatně doražené sedadlo po předchozím sklopení, ale nakonec jsem zjistil, že to dělá západka co jistí sedadlo, stříkl jsem tam WDčko a vše je OK ( již více než 2 roky ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi-rek: ahoj,moc dekuju,ale tohle asi nebude problem nejakeho drnceni a naprava WD. Je to prave takove cinkani.

Olisoft: Dekuju,ale spis bych potreboval nejak postup jak to rozebrat,pac jsem hledal v instalacnich a je to tam strucne,docela se toho bojim at neco neurvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rozobratie je relativne jednoduche. Pri popise budem vychadzat z toho, ze sedadlo mas pred sebou a opierku vyklapas smerom ku sebe.

1. vyklopis opierku a skusis potiahnut jej pravu stranu dohora. Na 4tom obrazku vidis zboku zarez v ktorom je oska na ktorej to drzi

2. ak to nejde, tak najprv vytiahnes plast. Odklapni ho po boku sedadla (jemne, ide to lahko tahom doboku a potom ku sebe). Nasledne potiahni lavu hornu stranu plastu smerom ku sebe, uvolni sa Ti ta prostredna zapadka (drzi v plechu 2hy obrazok) a plast opatrne vyklop smerom ku sebe. Nasledne uvolni v jeho dolnej casti zapadku zaskocenu zqa ten kovovy "zoobacik", pomoz si napriklad skrutkovacom. A plast mas vonku

3. teraz mozno budes musiet jemne prihnut jednu stranu plechu pri zareze (4ty obrazok, je to najskor pri tomto pohlade horna strana)

4. opierku vytiahnes z toho zarezu a nasledne povyklop a vytiahni druhu stranu, je to len oska (klb) nasadeny v diere plechu, mne pomohlo s nou "vaklat"

5. skontroluj vsetky spoje, ci nie je niektory srobik povoleny, to by mohlo cinkat.

Pred rozobranim skus vyklopit opierku a pripadne ten plast a skontroluj/vytras pripadne "somariny" napadane poza opierku do sedacky, tie mozu tiez cinkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...