Přejít na obsah

Jízda


Jims1

Doporučené příspěvky

nejel no...jel sem s F na 16palcovejch...a o protim mim 14kám malinkym se to opravdu při rozjezdu méne hýbalo..kua lidi ja vim že sem na škoda foru a byl sem taky hrdej na svou fabii a na par plnokrevníků který měla pod kapotou..ale proč si nepřiznáte že to auto prostě neni na tuning??kromě RS??je na to hodně dílů všechno to ju..ale co se jízdy týče prostě slabé...ne nadarmo si ten šmoula z německa bo odkad hodil do vnítř 1.8 benzín nemyslíte??? tak jako jestli na 90 jedeš 90 taky si borec na konec..na takový právě za jízdy nadavam jak brzdí dopravu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 90 je povolenejch 90 slovy devadesát, když chceš jet rychlejc, tak si mě předjeť a jestli nadáváš, tak si zajdi na psychotesty

jezdím 60/100/110

město, mimo obec, dálnice

taky se rád svezu, ale rozhodně pro mě není vrcholem blaha onanovat na rovince zakleslej v sedačce a prdlat 200 po okresce (auto na to mám)

pak se akorát tlemím, když takovej másloň mastí na rovince a lepí se na prdel a v zatáčkách ani vidu ani slechu, protože umí jet jen po rovince rychle

to samé, když mě někdo předjíždí s pohledem hrdiny, ať si jede, mě to u prdele.

Já budu v cíli raději o 10 minut dýl než o půl roku se sešroubovanou páteří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zbytečně moc nevím, ale dostačující bohatě ano. Jediný co mi na něm vadí je zvuk, ale mít HTP, tak si asi zvyknu. 130 to jede, se 17" žádnej problém, jízda, brždění... naprosto v poho

tak pořád lepší vrtačka než traktor :) něco jsem s HTP najel a pohoda, ale ty 17" si nedovedu představit...ja měl na Civicovi 1,4iS 90 koníků - takovej decent tuning na alu 16" konkrétně Alutec Kyro s 205/45 pneu a už nikdy víc...vážně to zlenivělo a muselo se to echt točit (no je to Honda) natožpak když má člověk plný auto...aby obstojně vyjel kopec musí dát trojku

moje míry: 55/95/140 obec/mimo/dálnice - dle GPS mi to zkresluje nějakech 8%

Editováno: , autor: kibi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde o čas..ale o to si vychutnat jízdu...někdo rad kouká z okenka..ja se rad ženu dopředu...fakt je ten že Fabie 1.4 MPi z kopce na dalnici dala to co je na tacháči:D:D až se o konec zastavila

tacho na F jsem měl do 240 a vůbec mě nevadilo, že se to ke konci nikd nedostane

teď mám tacho do 270 a taky mě nesere, že to do konce nedojde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pořád lepší vrtačka než traktor :) něco jsem s HTP najel a pohoda, ale ty 17" si nedovedu představit...ja měl na Civicovi 1,4iS 90 koníků - takovej decent tuning na alu 16" konkrétně Alutec Kyro s 205/45 pneu a už nikdy víc...vážně to zlenivělo a muselo se to echt točit (no je to Honda) natožpak když má člověk plný auto...aby obstojně vyjel kopec musí dát trojku

moje míry: 55/95/140 obec/mimo/dálnice - dle GPS mi to zkresluje nějakech 8%

1,2 HTP 47 kW 17" cesta do Brna a zpět a totál bez problemu, živá, akcelerující, brzdící, brzdy nevadnoucí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,2 HTP 47 kW 17" cesta do Brna a zpět a totál bez problemu, živá, akcelerující, brzdící, brzdy nevadnoucí

neměl jsem možnost vyzkoušet, tedy věřím :)

dakie: měl jsem možnost být u pár nehod..a néé díky, já též nikam nepospíchám...výkon využiju jen při předjíždění a když jedu dálku s rodinou při zaplý klimě, je příjemný nemít nutnost stále podřazovat a na okamžitý spotřebě hodnotu do 6ti litrů :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...