Přejít na obsah

Váha vzduchu


Krejdy

Doporučené příspěvky

Ahoj!Já mám takový problém. Mám OII, r.v. 2005,2.0,TDi,DSG převodovka.Cuká se mi auto okolo 120 km/h,trvá to asi cca 20 sekund a pak jede jak po másle. Nechápu to, pač motor má normální správnou teplotu,tak nevím.Někteří mi řekli, že je to možná ta váha vzduchu...Co je na tom pravdy?Děkuji za pomoc a přeji hezký den! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!Já mám takový problém. Mám OII, r.v. 2005,2.0,TDi,DSG převodovka.Cuká se mi auto okolo 120 km/h,trvá to asi cca 20 sekund a pak jede jak po másle. Nechápu to, pač motor má normální správnou teplotu,tak nevím.Někteří mi řekli, že je to možná ta váha vzduchu...Co je na tom pravdy?Děkuji za pomoc a přeji hezký den! :palec2:

Pichni to na vag a uvidis.. muze toho byt vic treba si oddal lopatky na turbu a sou zatuhle, tu vahu bych taky zkusil rovnou s novym filtrem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Nedavno se mi podarilo omylem nastartovat a jet s odpojenou vahou vzduchu. Behem jizdy jsem zadny rozdil nepozoroval (prisel jsem na to az po jizde). Dnes jsem se konecne dostal k diagnostice a k memu prekvapeni nebyla zapsana zadna chyba. Neni to divne? Uz jen to odpojeni bych snad mel pri jizde poznat, ne? Ale hlavne me zarazi ta diagnostika. Je mozne, ze mam vahu vzduchu nejak deaktivovanou? (Napr. nejaky neodborny chiptuning? Auto jsem koupil ojete...)

 

Octavia II 1.9 TDI BJB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nevi? :kol-26:

 

Dnes auto bez jedineho problemu proslo STK (no dobre, seridili svetla). Dovolena kourivost 0,80, namereno 0,39. Kdyby nahodou vaha vzduchu ovlivnovala kourivost - nevim...

 

 

Kdyby to nekoho zajimalo, tak jsem na nejakem zahranicnim foru nasel, ze RJ chybu vahy vzduchu proste nevypisuje, takze je asi vse v poradku. :kol-28:

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...