Přejít na obsah

Druhé stropní světlo


FRN1

Doporučené příspěvky

Nedavno mě napadlo jetli lze do O1 dodělat druhé stropní světlo pro cestující vzadu tak jako je to u OII. Mate někdo nějakej napad? Ani nevim jestli to vubec jde udělat. Napadlo mě tam dat uplne stejnou lampu jako je vepredu ale ta je noc hluboká. Poraďte děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mě tam dát světlo z felicie,to totiž neni tak hluboký. A zapojit by to slo proste paralelne na to puvodni světlo. Otazkou ale zustává jak ho tam uchtit,pochybuju že by tam drželo jen nacvaklé v díře,maximálně prilepit na kastli nejakej drzacek a do nej ho prichitit sroubkama. Je to zatin jen teorie ale proto sem to tu vyvěsil,jestli to neko treba uz nedelal.

http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/sve...b8fddb111a63174

Editováno: , autor: FRN1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to,ale opravdu je tam málo místa,lze použít některé z bočních zadních lampiček.Já je koupil na vrakáči z Golfu.

4Neználek

Míro ty jsi rychlík,než jsem to nasmolil,tak jsi mně předběhl. :)

post-655-1235228241_thumb.jpg

post-655-1235228319_thumb.jpg

post-655-1235228328_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No paráda. Taky se bojim že udělám díru ve stropě a zrovna trefin nějakou výztuhu nebo něco...je tam něco takového? a jak zhruba sou ty lampičky z golfa hluboké? Pořád mě ještě neopustila myšlenka na lampu z feldy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodelaval jsem si svetla nad sedackami v zadu a daval jsem tam z Felicie, ale bohuzel jsem jeste nedoresil problem s tim, ze pokud rozsvitim jedno ze svetel, tak se mi rozsviti i ostatni stropni svetla. Felicie totiz v sobe nema elektroniku, ale mechanicky prepinac a ten pusti pres druhy kontakt nulu do ostatnich svetel. Nemel jsem na to nejak cas to doresit, ale budu na tom muset zapracovat. Jinak mam sedana a lampicky se vesli, musel jsem jenom vyriznout diru a pod ni "vyimpregnovat" zatepleni, ale jinak v pohode az na ten vyse popsany, snad brzy vyreseny, problemek. Svetlo drzi v origo ramecku os svetla z Feldy. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dozadu připraveno totok, hloubka světla je 2,5cm snad to tam nacpu teda, mám střešní okno a když jsem tam světlo zkoušel přiložit vypadalo to perfektně:-)Musím si na to udělat chvilku čas a uvidím

Já ti nevím jestli tohle světlo neni noc hluboký. I když ubrousíš ty dva výstupky na srouby bude to asi pořát stejně moc hluboký,rači si tu hloubku ověř než uděláš díru ve stropě

Osobně se přikláním ke světýlku z passata jako to má mikl ale nevim jestli jedno nebo dvě ale spíš jen jedno decentní světýlko. Nejsem moc příznivcem úprav oproti originálu ale kdyz uz něco dělám tak svazky vodičů omotám tou tkamou lepící páskou jako je to oryginal nebo pouzivam ten miniaturní husí krk jako je to original...timto zpusobem sem si vzadu dodělal druhé mlhové světlo a taky sem tak osetřil vodiče vedoucí k tažnýmu zažízení. Z takové práce mám pak radost.

Editováno: , autor: FRN1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maerin - jasně že jdou použít orig,nejsem si úplně jistý,ale mám pocit,že na rozdíl od všech výše uvedených nemá tři polohy tak jako přední.

A navíc,třeba já je kupoval na vraku a zrovna byla k mání tato.

No to ano tri polohy nemaju ale daju sa zapojit paralerne k prednim aq budu svietit pri otvoreni dveri ..... ale to uz je na každom ako to zapoií a tie predošle fotky su zaujimave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem to udělal dnes ,přehazoval jsem stropnici na černou tak jsem nad zadní sedačky dal původní světýlko protože mám v předku světýlko ze superba s diodama. to původní tam v pohodě vleze ale je třeba dát pryč ty výstupky a zapojení jsem napojil na původní vedení do přední .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem to udělal dnes ,přehazoval jsem stropnici na černou tak jsem nad zadní sedačky dal původní světýlko protože mám v předku světýlko ze superba s diodama. to původní tam v pohodě vleze ale je třeba dát pryč ty výstupky a zapojení jsem napojil na původní vedení do přední .

A máš kombíka nebo limuzínu. Ja mam takovej neblahej pocit že v kombíku je nad stropnicí míň místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám combika ,místa je tam dost. zadní světlo jsem dal od předního 105cm a je tam od stropnice 3 cm po ubroušeni těch výstupku je tam v pohodě

To je celkem zdařilé,vypadá to pěkně. A jak to tam drží? myslím tím až povezu nějaké neopatrné setující aby to nevypadlo až s tím začnou cvakat. Nedalo by se na strop přilepit nějakej plast a do něj to našroubovat?

Editováno: , autor: FRN1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drží úplně stejně jako přední-je v tom kovovém rámečku. Tak že je to docela v pohodě,nedělám to pro parádu vše musí být 100% funkční. ;)

V kovovém rámečku? Mel sem to svetlo venku asi 3x ale nejak si ho nevybavuju... V kovovém rámečku mám autorádio :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...