Přejít na obsah

TDI 1.9 81 kW - při rychlém rozjezdu hasne motor


tomie

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem si zakoupil starší auto Škoda Octavia I - TDI 1.9 81 kW. Je to můj první Diesel a proto nevím, zda to, na co jsem natrefil je nějaká závada nebo normální chování tohoto motoru. Když přidám trochu více plynu za účelem rychlejšího rozjezdu (na jedničku nebo dvojku) auto se dobře rozjede a najednou se vypne motor. Zůstane svítit kontrolka akumulátoru a další nastartování motoru je velmi obtížné. Když se toto povede motor pracuje jakoby jen na třech válcích, teprve po přidání plynu se postupně dostane do normálního stavu.

Je toto normální u tohoto typu motoru? V čem případně může být problém?

Děkuji předem za odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahojte.

Nedavno som si tiez kupil O1 r.v.2001 81kw a mam ten isty problem. Ked na volnobeh pridam naraz plyn cca 4000 otacok a pustim plyn s autom cuka, vydava cudny zvuk, akoby chcelo zdochunut. Stalo sa mi to aj za jazdy, ked som sa chcel rychlejsie pohnut z krizovatky, na 1 som pridal plyn a auto my cca pri 3500 otackach zdochlo. Ostala svietit kontrolka akumulatora. Nechcelo poriadne nastartovat a ked chytilo islo akoby na 3 valce.

Co to moze byt? Vaha vzduchu? Tlak oleja? .....  :kol-49:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...