Přejít na obsah

Astra G proti SkodaHome


Radim Kolek

Doporučené příspěvky

Priste abado zahrajes, skoda, ale taky mi to lagovalo, zrovna od vcerejska to zaclo :(

Kazdopadne diky za hru Opelakum, prvni zapas(y) dopadly lepe pro nas :

Prvni mapa vybrana Opelakama byla de_dust2 a zacinali za T stranu, meli prevahu a po par vyhranych kolech s prehledem vedli, Skodovakum se podarilo naskok snizit na 8:7 pro Opel. Po zmene stran se Opelu podarilo vybojovat 7bodu, coz melo za nasledek prodlouzeni. Takze stav prvni mapy v normalni hraci dobe byl 15:15. V prodlouzeni Skoda dala za T stranu 5bodu v rade a Opel po prehozeni stran uz jen snizil na konecnych 6:1 takze prvni mapu vyhrali Skodovaci.

Druhou mapu si volil porazeny, takze Opel a vybral de_inferno. Tady uz to vypadalo, ze Opelu dochazeji sily ale za prvni stranu T prohrali 5:10, coz na teto mape je velmi dobry vysledek, protoze lehci strana (dovolim si konstatovat) je CT. Po zmene stran uz bohuzel nestacili na rozbehnute Skodovaky a prohrali celkovym stavem 16:7.

Tady jsou alespon nejake screenshoty ze hry :

Prvni strana Opel vyhrava 8:7

post-19529-1238353224_thumb.jpg

Druha strana Skoda srovanala na 15:15 (8:7), sehnal jsem screenshot z fora Opelu, takze tady je skutecny stav

post-19529-1238354016_thumb.jpg

Druha mapa inferno 10:5 pro Skodovku

post-19529-1238353238_thumb.jpg

A konecny stav pro rozjetou Skodovku 6:2 (celkove 16:7)

post-19529-1238353241_thumb.jpg

Timto chci podekovat Opelu za hru a tesim se na dalsi zapaseni, verim, ze potrenuji a budou se rvat o odvetu :)

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za hru vsem Skodovakum, ikdyz jsem nazacatku, kdy Ol@f chybel a abado lagoval nehratelne, cekal, ze budem muset hrat v 5ti, ale nakonec dosel vince a hralo se radne :). Opelaci zahrali dobre, hlavne prvni mapu, pak uz nestacili :) ale dobra hra, libilo se mi to.

Kazdopadne priste pripojim HLTV (pro neznale, je to neco jako Televize, ze ktere muzete sledovat s opozdenim casovym zapas, a nahraji ho cely, takze se da pozdeji podivat na nej) takze i divaci si prijdou na sve :)

Jeste jednou diky za hru jak nasim klukum tak Opelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...