Přejít na obsah

4x4 TDI PD - rozjezdy


geish@

Doporučené příspěvky

Ahojte, mám následující problém (něco podobného se tu sice řešilo, ale bylo to něco přesně ono):

- při rozjezdu pouze u stojícího auta (můžu jet třeba 5km/h a už to neudělá) se občas, jakoby z přední nápravy ozve něco jako "zachrčení" a auto cukne (jako když by se přestal přenášet výkon na kola/kolo). Neudělá to vždy, jen asi podle nálady ... Občas je celý den klid, jindy při každém rozjezdu.

Nemá na to žádný vliv podklad na jakém se rozjíždím (suchý asfalt, mokrý, sníh, led ...), kola se při tom neprotáčejí a je jedno jestli se rozjíždím pozvolna, nebo prudce. Snad jen při pozvolném rozjezdu není tak patrné to cuknutí, jak jsem psal výše a ten zvuk je tlumenější.

VAG nic nehlásí, všechny jednotky OK, čidla ABS bez chyb a při pohybu snímají korektně. Ve Škoda servisu mi sdělili, že je to naprosto normální, že prý se takhle testuje čerpadlo ABS ... Zajímavé je, že předtím to v průběhu 50tis. km neudělalo ani jednou.

Má někdo nějaký nápad, co by to mohlo způsobovat? Budu vděčný za jakoukoliv radu. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...