Přejít na obsah

1,8 T 20V RS


mewox

Doporučené příspěvky

Dobrý den!

Mám menší problém dva dny mě auto zlobí a zlobí moc... ps: mam čip 139kw a 330nm

Takže auto má asi 300km po sevise měněn palivoví i vzduchoví filtr + olej... (origo škoda servis)

Vše ok jen se nějakým zahadným způsobem zvíšil výkon a spotřeba ale to už je taky v klidu.

To ale není můj probelm ted po nějakych 300km po servise zničeho nic auto strací výkon a náhle do získává zpět...

nezáleží na tom jaký počet otačém mám ani jakej rychlostní stupen mam zařazen neděje se to pravidelne ale jen

občas a čím dál častěji a silněji. je to jako když se rozjíždíte na 1 a přidáte málo plynu a auto se rozjíždí ale rozcuká se...

no přesně toto se mě děje ale na 3-ku na 4-ku a 5-ku. jedu po dálnici přidám plin auto začne normálně zrychlovat a

najedou se zastaví vubec nezrychluje ale pomalu zpomaluje a najednou cukne a zas letím dopředu a zas vypadne

výkon a zpomaluju a zas zrychluju... přeřadim a auto jedde v klidu a najedou zase začne... (není to pravidlem ale

tak 75% šance že se to stane)

Děkuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme to zkouseli,na motoru zadna chyba...je falt ze se to mewoxovi trosku prehriivalo dyz stal na miste a ja neslysel vetrak.... kazdopadne jsme zkousel 2,4,11kanal a nekolikrat snad v tom nebude chaos a pozna se to....delal sjem to porve tak gurmani odpustte....kdo by vedel jak presneji to zmerit nebo co a jak pisnete....kazdopadne z 5projizdek to jednu udelalo..ztrata vykonu na chvili a pak to chytlo svunk normal .. link je zde na logy http://www.edisk.cz/stahni/51489/Logs.rar_3.72KB.html

Editováno: , autor: burek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VAG:

VAG-COM verze: IHR 304.0

Autosoft

Model: 1U - Skoda Octavia

Scan: 01,02,03,08,15,17,19,22,35,46,56

Adresa 01 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 06A 906 032 HN

Komponent: 1.8L R4/5VT G 0001

Kódování: 11500

Opravna #: WSC 31480

TMBER21U228541984 SKZ7Z0A1046229

0 Nalezeny chyby:

Adresa 03 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 1C0 907 379 E

Komponent: ESP FRONT MK60 0104

Kódování: 0019970

Opravna #: WSC 31480

0 Nalezeny chyby:

Adresa 08 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 1U1 907 044 A

Komponent: CLIMATRONIC C 2.0.0

Kódování: 11000

Opravna #: WSC 22861

1 Nalezeny chyby:

01274 - Servomotor pretlakove klapky (V71)

37-00 - Defekt

Přeskoč adresu 15-Airbagy

Adresa 17 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 1U0 920 841 C

Komponent: KOMBI+WEGFAHRSP VDO V03

Kódování: 23122

Opravna #: WSC 31480

TMBER21U228541984 SKZ7Z0A1046229

0 Nalezeny chyby:

Adresa 19 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 6N0 909 901

Komponent: Gateway K<->CAN 0001

Kódování: 00006

Opravna #: WSC 31480

0 Nalezeny chyby:

Adresa 46 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 1C0 959 799 B

Komponent: 45 Komfortgerát HLO 0003

Kódování: 00259

Opravna #: WSC 24601

2 Nalezeny chyby:

01134 - Houkacka alarmu (H12)

77-00 - interni napajeni

00930 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani vzadu vlevo (F222)

27-00 - nesmyslny signal

Adresa 56 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 3B0 035 186 D

Komponent: Radio BNO 0205

Kódování: 00400

Opravna #: WSC 00000

3 Nalezeny chyby:

00852 - Reproduktor vpredu

36-10 - preruseni - Sporadicky

00853 - Reproduktor vzadu

36-10 - preruseni - Sporadicky

01044 - rid.jedn. chybne kodovana

35-00 - -

Konec -------------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak borci poradte... myslim ze to bude mit spolecnyho neco s tou rostouci teplotou... nikdy me nevyskocila tak vysoko nikdy nepreskocila polovinu ukazatele....

diky za vse odpovedi...

Editováno: , autor: mewox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nove dily kontaktuj uzivatele speedyTDI jinak jete radekvv u novych se asi pekne prohnes... co ti diagnosatikovali??projizdeli to aji??? jinak nikdy nic nezjisti poked to nenahlasi na motoru.....zarazi me jeste ze nic nenasli , kdyz ja nasel repraky u navi..... ztajimave az k zamysleni..kdo vi jestli ti ji vubec delali :D

Editováno: , autor: burek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz vim proc se to prehrivalo borci me po tom sevisu nezapojili vetraky jsem na to musel prijit doma s otcem... jsou to kokoti seru na original servis... prej vodni pumpa... leda prd nechapu proc je vypojovali jestli chteli dalsi ryto???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz vim proc se to prehrivalo borci me po tom sevisu nezapojili vetraky jsem na to musel prijit doma s otcem... jsou to kokoti seru na original servis... prej vodni pumpa... leda prd nechapu proc je vypojovali jestli chteli dalsi ryto???

Toto by ma vytočilo do nepričetna a v servise by mali neprijemnu navstevu... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz vim proc se to prehrivalo borci me po tom sevisu nezapojili vetraky jsem na to musel prijit doma s otcem... jsou to kokoti seru na original servis... prej vodni pumpa... leda prd nechapu proc je vypojovali jestli chteli dalsi ryto???

a kdyz jsem ti to rikal hned??? neee paaan si neposlouchaa... jsem ale rad ze is se taky spali..ne origo musi byt vzdy kvalitniii servis..mimo jine to stema vetrakama jsem ti hned rikal ze nebude neco v poradku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...