Přejít na obsah

1,8 TSI Spotřeba motorového oleje


Petr.592

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Asi za dva mesice se chystam menit olej u BZB, konktetne chci zkusit 5W40 a pri te prilezitosti chci sledovat spotrebu. Momentalne jsem dolival ale jezdim ted kratoucky trasy a za 9 mesicu mam najeto teprve 8 tisic km. Dle odhadu sem mohl dolit cca litr za tech 8k. Jinak PCV= pressure control valve?

Editováno: , autor: Migen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj Chlapi,

 

chystam se koupit O2 1.8 tsi... 2012/01

rozvody uz vim detailne, napinak K atd.. dava se ve vyrobe od 03.2012, cili to me ceka...

 

ALE K TEMATU... nevite nekdo, jestli, a pripadne od kdy, davaji uz opravene pisty, krouzky, ojnice v prvovyrobe ??

 

Prece tam po takovem mnozstvi pripadu, co slysim a i tady ctu, nepokracovali v montazi spatnych dilu jeste v roce 2012 ci pozdeji... :unsure:

 

Diky za pripadne vyjasneni.

 

Mira

Editováno: , autor: mirdus0001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj...

Jak již bylo psáno, jestliže máš všechny servisní prohlídky předepsané výrobcem a vůz budeš mít třeba v prodloužené záruce, máš opravu zdarma. Do pěti let a max. do 200 tisíc km, máš nárok možnost zkusit kulanci, ale tam již nebude třeba vše zdarma. Při opravě přijde na řadu výměna ojnic, pístů s upravenými stíracími kroužky, které jsou diametrálně jiné než co máš ve voze (jsou slabší a nedělitelné). Jestliže by někdo měnil jenom pístní kroužky, tak je to jenom oddálení problému, který Tě zase potká. Bohužel tyto motory na to trpí do určitého data výroby..... Výrobce dokonce vydal, přípis na opravu tohoto problému, v autorizovaném servisu tato oprava pro zákazníka stojí cca 60 tisíc korun...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zdejsim foru tema o opravach motoru TSI nemam ... Vse resim na druhem foru a tam je vysvetleno co a jak... Vsichni co ten motor videli akurat z rychliku maji krasne predstavy za kolik a jak se ma opravovat. Realita je ovsem jina... Napriklad clanek ze sveta motoru je jenom PR protoze tam jsou dost velke bludy. Napsat, ze Autorizovany servis Skoda opravy tento motor za 60 tkm je taky utopie... Jednali  jmse ze skodovkou, klienti s ni jednaji a castka je uplne jekde jinde... My jsme se dali jinou cestou a za praci a kvalitu rucime... Napriklad Skoda nikdy nedela opravu GO hlavy, my jo atd... viz druhe forum :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem majitelem octavie s motorem CDAA a nejraději bych ten šrot prodal. Při stotisících kilometrech jsem měl spotřebu oleje 1L na 800km. V servise řekli , že je problém v turbu, tak se vyměnilo. Bohužel olej mizel dál. Došlo na výměnu pístů, kruhů a samozřejmě i ojnic, protože nové písty na staré ojnice nesednou. Když už byl motor venku, tak se vyměnila i vadná dvouhmota a spojka. Po této opravě mám již najeto cca 50tis. km a spotřeba oleje je 0,5L na 15000km. Každopádně škodovka o kulanci nechtěla ani slyšet. Takže oprava vyšla na cca 110000 kč a to se vyplatí. Každopádně moje další auto od koncernu vw nebude. Tohle se přece u takových aut nemůže stávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarek2904: A to ti jako nauctovali i ty opravy, ktere tomu nepomohly? Nevim, ale pri takovych pripadech, kdy sam servis nevedel, kde presne je problem, to se mnou resili tak, ze provedli opravu, ja mesic, dva jezdil a az kdyz jsem jim potvrdil, ze je problem vyresen, tak chteli penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem majitelem octavie s motorem CDAA a nejraději bych ten šrot prodal. Při stotisících kilometrech jsem měl spotřebu oleje 1L na 800km. V servise řekli , že je problém v turbu, tak se vyměnilo. Bohužel olej mizel dál. Došlo na výměnu pístů, kruhů a samozřejmě i ojnic, protože nové písty na staré ojnice nesednou. Když už byl motor venku, tak se vyměnila i vadná dvouhmota a spojka. Po této opravě mám již najeto cca 50tis. km a spotřeba oleje je 0,5L na 15000km. Každopádně škodovka o kulanci nechtěla ani slyšet. Takže oprava vyšla na cca 110000 kč a to se vyplatí. Každopádně moje další auto od koncernu vw nebude. Tohle se přece u takových aut nemůže stávat.

V nejmenovanému motoristickém časopise je zpráva, že již neni nutné měnit ojnice a někdy snad ani písty (gumicky dodá větší). Prostě to nějaký cechacek vyřešil. Dělá alternativní rozměry. Cena snad 40tis Kč.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbo je jedna z nejspolehlivejsich veci na TSI... A jak jsem uz nekde psal... Vybrus na TSI se neda udelat... Z duvodu nastriku alusilu na valce (technologie vyroby) ... A klidne se da dat new pist, ale z krouzkama by sem byl velmi opatrny... Jestli nebudou origo vydrou valec...  Uz jsem to resil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No napsal jsem to lehce blbe, kroužky - pro mě gumicky. Ale tak evidentně se písty mění, nejde dat jen kroužky. Ale i tak to vyjde násobne levneji a jestli to funguje...

Twl, radiusi, už to nehul a nebo se spíš nevyjadřuj k technickým věcem, o kterých nemáš ani páru a nech to lidem, co tomu rozumí. Gumičky....proboha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...