Přejít na obsah

1.8 Turbo


mara2005

Doporučené příspěvky

tento motor 1,8T 20V je nejpovedenější co kdy byl, jede fakt dost dobře, mám ho v kombinaci s 4x4 a nestěžuju si, jediná taková chyba co někdy je je pokles tlaku turba, ale bývá to většinou v děravé hadičce, spolehlivost je dobrá, nennechal mě nikdy ve štichu ale taky se o něho dobře starám, po rychle jízdě nechám 2 minuty na volnoběh vrkat na schlazení turba, no turbo stojí origo 35000, ale nové ne origo se sežene do 10tis, popřípadě silnější ale zaměnitelné bez uprav za 15tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.8T uz mam 8 let a zatim me nikdy nezradila, akorat jednou jsem vybil baterku takovou tou vyhrivanou deckou z OBI :)))

zavady za 8 let.

Praskle hadicky u odvetrani klikovky 2000 Kc

pak zterele hadice u podtlaku cca 1500 Kc

vaha vzduchu - origo ze skodovky za 3300 Kc

zadni dil vyfuku, pred 3 roky - 3000 Kc

jedna spojka - cca 4000 Kc

a semtam jsem uz menil i praskly zarovky lol , jinak to jezdi porad jako das, je to rv99

Kdyz jedu jako prase tam mam spotrebu cca 9.5, jinak kolem 8 ~8.5l, po meste kolem 9.5l ~ 10.5l

Kamil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak tak mám jí od roku 1999 a zatím bez jediné závady a měnil jsem jen zadní kotouče a desky. Přední jsou ještě originál a to při 135 Tkm je velice slušné. Asi je to tím že jako druhé moje auto nikdy v zimě nejela a tak proto je zcela bez problémů a téměř originál. Spotřeba, spolehlivost a výkon je na dnešní dobu stále parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...