Přejít na obsah

Lepit či nelepit prahové lišty dalším lepidlem?


dandyho

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, prolezl jsem cele forum, ale neziskal jsem dostatecnou odpoved na otazku zda lepit nebo nelepit prahove listy jeste nejakym dalsim lepidlem nebo budou dobre drzet s origo paskami? Listy jsem koupil primo u firmy PAJR, ktera je vyrabi pro Skodovku. Mam cerne se stribrnou dekoraci s napisem Octavia. Diky moc za vase rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není potřeba je ničím "podmazávat"....drží dobře ty origo pásky...jen je potřeba dodržet pracovní postup....tzn:

1) pořádně odmastit

2) lepit za teploty myslím min 15 a víc stupňů...je dobré práh opatrně prohřát horkovzdušnou pistolí

3) nalepit a stačí rukou přimáčknout

4) myslím že min. 24 h nemýt auto....aby se tam nedostala voda...potom už ta voda tomu nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, prolezl jsem cele forum, ale neziskal jsem dostatecnou odpoved na otazku zda lepit nebo nelepit prahove listy jeste nejakym dalsim lepidlem nebo budou dobre drzet s origo paskami? Listy jsem koupil primo u firmy PAJR, ktera je vyrabi pro Skodovku. Mam cerne se stribrnou dekoraci s napisem Octavia. Diky moc za vase rady :-)

Zdravim...máš nějakej odkaz jaký práhové lišty jsi zakoupil...Já jsem našel ty od Milotecu (ty se mi moc nelíbí, protože jsou jenom na spodní hranu) a potom sem našel ty černé (ty jsou super, protože jsou na celý práh)...Ty tady píšeš, že máš se stříbrnou sekorací.....Pošli mi plsss nějakej odkaz a cenu za kolik si je koupil...Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...máš nějakej odkaz jaký práhové lišty jsi zakoupil...Já jsem našel ty od Milotecu (ty se mi moc nelíbí, protože jsou jenom na spodní hranu) a potom sem našel ty černé (ty jsou super, protože jsou na celý práh)...Ty tady píšeš, že máš se stříbrnou sekorací.....Pošli mi plsss nějakej odkaz a cenu za kolik si je koupil...Díky moc

Ja je kupoval v prosinci od firmy PAJR za 1100,- Kč. Co jsem ted koukal na jejich stranky, tak maji u odkazu nabidka napsano: Omlouváme se, katalog produktů pro tuto kategorii je právě v přípravě. Zkuste to příště. Zkus jim napsat na email.

post-26681-1241768872_thumb.jpg

Editováno: , autor: dandyho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je kupoval v prosinci od firmy PAJR za 1100,- Kč. Co jsem ted koukal na jejich stranky, tak maji u odkazu nabidka napsano: Omlouváme se, katalog produktů pro tuto kategorii je právě v přípravě. Zkuste to příště. Zkus jim napsat na email.

Díky zkusim jim napsat... Můžeš sem prosim Tě hodit fotky, jak to vypadá na autě?? Předek a zadek??

Já tam mam právě odřenou barvu od gumového těsnění na dveřích, tak by mi zajímalo, jestli tyhle lišty by to zakryly.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...