Přejít na obsah

Mlhovky O1 - dodělání?


Jenik005

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
Co myslis pod nastavenim? Ak smer, tak tie velke moc nenastavis.

Najjednoduchsie by bolo zohnat gulate hmlovky z felicie, alebo z fabie a do mriezky na ne spravit dieru. To by aj vyzeralo dobre. Milotec tusim predava gulate svetla aj s mriezkou, len cena je inde...

Z felicie je do předfacelift nárazníku nenacpeš to jsem zkoušel. Možná do face by to šlo nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ano tím nastavením jsem myslel směr svícení. Proto bych nějaké kulaté, stavitelné. Ty od Milotec vypadají dobře, držák přišroubovaný do nárazníku, světla Hella, mřížka. Jen ta cena... ale asi nic jiného nezbyde, než vymýšlet vlastní držák. Uvidím, ale mlhy už začínají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Můžeš sem hodit najké foto nebo informaci kde jsou ty dráty od mlhovek "zalevým plastem"?

Zdar,

já mám classic 2002, podívej se kolik ti vede ke světlu drátů. Pokud jich tam máš 8, tak máš přípravu na mlhová světla, stačí vyměnit hlavní světlomety a za levým plastem pod palubkou vzadu jsou vyvedený dráty a ty už jen zapojit. Zapojený to měl zdejší "Vaša" za 15 minut. Samozřejmě musíš vyměnit i hlavní spínač světel, aby měl i přední mlhovky. Pro kontrolku na budíky nutno natáhnout nový kablík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Jestli máš světla s mlhovkama, ale žárovku jen v jedné a vypínač byl jen jenopolohový tak to celé je nějaké divné.

Ty káble co tam vedou, jsou opravdu zapojené?

Jsou dráty, které musí jít od spínače ke světlu do svorkovnice. Pak dráty už jen k žárovce. Ty máš asi jen ty k žárovce, v samotném světle, že?

Mně přijde, že to bylo bouchnuté, světla jsou vyměněné za světla s mlhovkou, ale samozřejmě už nezapojené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

draty vedou do svazku kabelu prvne sem si taky myslel ze vedou jen kousek ale ne jeste mrknu jednou propipu kable od vypinace snad na to prijdu nebo jeste navstivim elektrikare treba bude vedet.ale to ze to bylo streleny no nevipada to ale......cert vi ze?jinak dik za tipi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...