Přejít na obsah

zadretý motor


Tommmmmy

Doporučené příspěvky

Do motorov som sice moc neni,ale keby sa to stalo mne,tak asi by som kupil druhy z vrakaca.

Inak pisem hlavne preto,lebo ma zaujma ako si ho zavaril,t.j. akym stylom sa ti to podarilo a napis typ motora.

Ja som ho kurna skoro zavaril pri vymene chladiacej zmesi -amik-. Zle odvzdusnene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do motorov som sice moc neni,ale keby sa to stalo mne,tak asi by som kupil druhy z vrakaca.

Inak pisem hlavne preto,lebo ma zaujma ako si ho zavaril,t.j. akym stylom sa ti to podarilo a napis typ motora.

Ja som ho kurna skoro zavaril pri vymene chladiacej zmesi -amik-. Zle odvzdusnene.

pravdepodobne sa mi sítko upchalo lebo som ho ledva prečistil a typ je AME

Editováno: , autor: Tommmmmy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by byla generálka "pouze" za 30 tKč - není co řešit. Třeba proto, že člověk má jistotu, co vše na tom bylo opraveno - a tedy, nic ho nepřekvapí.

Zase na druhou stranu, když se těch motorů po vrakáčích válí ... tak budou za hubičku, ně?

Vždycky je to o penězích, stejně tak jako o spolehlivosti a riziku. A každý preferuje něco jiného.

P.S.: Generálka motoru 1.4 MPI za 30 tKč se mi nezdá - jen týden práce vyjde na "dvacku" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych naopak řekl, že generálka 1,4 MPI se dá pořídit i levněji. Je to přeci jen staré dobré embéčko. Akorát musíš jít do servisu, kde se generálky opravdu dělají. Většinou to funguje tak, že servis motor pouze vymontujke a necháho zgenerálkovat u specializované firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasnočka, kto by tu vanu stale daval dole ;) , ale ktovie co robil :help:

to.hmmmm..... jak by som to povedal.............nerobil som asi nič....tak :feve:

robil som v servise ked je všetko čo treba na tu generalku tak je hotova za jeden dva dni len tomu zakazníkovi nikto nepovie že to auto stalo na dvore za autoservisom týžden,generalku mi spravia za karton cigaret len čo ked na tu moju hrklavku sa nedaju nikde zohnat tie ložiska len original alebo kupit novu klukovku čo už radšej zoženem ten motor jak by som mal vyvylit velke prachy za nu.ale že vraj by tam mali pasovat z nejakeho ineho len ich teba trochu na sustruhu zúžit a jaksi nikoho koho poznam zatial ešte nebol ochotny zistit mi ake by to mohly byt tie ložiska tak preto som sem písal či už niekto nemal stymto skusenost,ale že vraj sa daju v dolnom kubíne odliat ale trepat sa mi zase nechce 300km skrz to :feve:

a to sítko je to čo je v tej vane nie filter :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se nemůže zbavit pocitu, že používáš termín "generálka mototu" v souvislosti s něčím, co generálka není, ale to je celkem jedno. V každém případě servis, který generálky umí dělat, se přece nemůže zaseknout na panevnich ložiscích, ještě navíc u tohoto motoru..... To by mě zajímalo, jaké motory umí opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tak vypadá že to nedáváš do servisu ,ale do nějakého JZD.

to mu asi nikto neporadi,vypada to tu tak že ked vam niečo zahrkoce v aute utekate hned do servisu a nechate im tam velke prachy za to aj ked tam nieje taka chyba ale oni vas o tom presvedčia.a tie ložiska sa nedaju zohnat,keby som to dal do servisu,zaučtuju mi cely novy motor a to si možem kupit už teraz taku istu za taku cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommmmmy na dieselpower fore sa dá zohnať taký program kde by sa to dalo zistiť čo by tam mohlo pasovať.Volá sa to myslím SZAKAL je to nejaký maďarský produkt.Tam si nájdeš vec ktorú hladáš a vyhodí ti to všetky vozy do ktorých sa daná súčiastka použiva.Hladal som tam kamošovy piest. krúžky na VW polo a myslím,že pasovali aj fabky feldy a aj iných vozov.Len mi ten program už nefachá a nemá mi ho kto spojazdniť.Skús si ho na tom diesel fore vyhladať. ;)

Tu máš odkaz je tam aj návod ako to nainštalovať: http://tdi.dieselpower.cz/forum/viewtopic....ighlight=szakal

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommmmmy na dieselpower fore sa dá zohnať taký program kde by sa to dalo zistiť čo by tam mohlo pasovať.Volá sa to myslím SZAKAL je to nejaký maďarský produkt.Tam si nájdeš vec ktorú hladáš a vyhodí ti to všetky vozy do ktorých sa daná súčiastka použiva.Hladal som tam kamošovy piest. krúžky na VW polo a myslím,že pasovali aj fabky feldy a aj iných vozov.Len mi ten program už nefachá a nemá mi ho kto spojazdniť.Skús si ho na tom diesel fore vyhladať. ;)

Tu máš odkaz je tam aj návod ako to nainštalovať: http://tdi.dieselpower.cz/forum/viewtopic....ighlight=szakal

aspom niekto pochopil čo tu vlastne hladam,nedaju sa zohnat ložiska na prvy vybrus klukovky,a dufam že sa mi podari zistit na tej stranke či by mi pasovali nejake ine ,diky moc za radu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...