Přejít na obsah

Nefunguje MIKROVLNNÝ SENZOR


Globus

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

V neděli mi vykradli auto ( Octavia kombi 2002 ; 1.9 TDi 90HP ; vše original ). Vzal jen radio a na co dosáhl z okénka spolujezdce. Podle policie normální postup, ......... spadlá okénka.

Předchozí majitel říkal, že tam je i hlídání vnitřního prostoru (7AH = Alarm s imobilizérem s hlídáním vnitřního prostoru a nezávislou sirénou), ale to jsem zkoušel a nic. Proč??? Poté si vzpoměl, že když měl psa, tak to fungovalo na 100%, obvzlášť když tam měl psa. Nebavilo ho to pořád vypínat dálkou a tak jednou při servisní kontrole řekl, ať mu jej deaktivují. Jak to samo neví !!!! :-(

Známí s wagem zjistil, chybu na čidlu alarmu - odpojené, vadné? Ale nejde mu tam nic nastavit, povolit.

Postupoval jsem přes servisy škoda - Praha 9 - čidlo je v ......... a asi je odpojené nebo má staženou intenzitu - tam nebylo

Praha 6 - čidlo je za ..........(nebylo to stejné místo) a tam jsem ho našel (META), zapojené do el. svazku, nastavené na jednu třetinu citlivosti, viz nějaká čárka na nálepce. Při zamčení dálkou a pohnutí se v autě problike červená ledka, ale to je všechno. Otevřu dveře a houká to. Tak to je i při jiných intenzitách.

Kde je problém????

1) V jednotce?

2) Kabel? Je připojený, led bliká.

3) Nějaká pojistka? Kde? V pojistkové skříni nalevo jsem žádnou nenašel na toto určení (viz manuál - nic moc tam není) ani žádnou prasklou.

Prosím poraďte, pokusím se sehnat jinou jednotku na zkoužku, ale co by tam odešlo? Co když nepujde, nechci někomu dávat peníze jen tak, když to bude někde v "systemu" či pojistce.

Moc dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli jde deaktivovat Ti neřeknu, ale komfort čidlo kontroluje, takže třebas nějakým kódováním by to asi šlo (chce to prolést DP), jinak taky jsem měl problém, že čidlo nefungovalo, přes rok mi komfortka tvrdila, že je s nim problém, ale nehledal jsem ho a neřešil, myslel jsem že kecá a žádný čidlo tam není, až jednou mi to nedalo, vydal jsem se ho najít a nevěřil bych, ale bylo tam a problém na mě koukal po nahmatání v jeho prostoru ... jaksi se odpojil konektor od čidla, po zapojení funguje ...

Jinak funguje až po cca půl minutě až minutě, někde píšou, že začne fungovat až safe dioda zpomalí frekvenci blikání po zamknutí ...

dále se vypíná druhým zamknutím přes DO do cca 20s (bych kecal, nevim přesně), takže nechápu, proč by deaktivovali čidlo, když stačilo odkázat pána na návod k použití, tam se to píše ...

a co se týče nastavení citlivosti, nenašel jsem jakýkoliv čudl, kterým bych to mohl nastavit, zvlášť vzhledem k přístupnosti samotného čidla ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hlavně pozor s nastavováním toho čidla. Stačí jen málo přidat a bude to houkat pokaždé, když okolo třeba projede třeba jen auto, nebo někdo projde okolo auta. Jinak čidlo se aktivuje přibližně za cca 2 minuty od uzamknutí vozidla.

Editováno: , autor: Chadwick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hlavně pozor s nastavováním toho čidla. Stačí jen málo přidat a bude to houkat pokaždé, když okolo třeba projede třeba jen auto, nebo někdo projde okolo auta. Jinak čidlo se aktivuje přibližně za cca 2 minuty od uzamknutí vozidla.

Ok, tak to vyzkoušim s otevřeným oknem po několika minutách, ale i tak mi to v klidu vybral a pak když jsem k tomu přišel a strčil hlavu dovnitř, tak nic???? Písnu jak jsem dopadl. Ve středu jdu za známým do Veroldu, tak uvidim. Jinak všem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja som sa snazil nastaviť citlivost tohto cidla bez demontaze a je to zabite! Ledva tam strcis hlavu a na potenciometri som ani necitil zarez jemným srobovakom. Tak ked ho chces nastaviť treba ho asi vybrat. Inak ked som sa snazil tak som isiel podla fotky :smich: tak ju prikladam ;)

Jen se zeptam, kam ti směřuje ta strana kde je ta polepka??? Já ji mám sklopenou směrem dolu pod úhlem asi 45°??? Neměla by být spíše nahoru? Je to jedno? Nebo někdo ohnul ten držák? Přijde mi to divné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak z mé strany jsem se ještě nedostavil k tomu známému, moc práce a časově to nevychází.

Jinak jsem citlivost nastavil na max už někdy při prvním zkoumání a to mi někdy spustilo, když okolo projelo velké auto, pod autem prošla kočka a jiné. Tak jsem snížil citlivost na polovinu. Nedávno jsem na někoho čekal, tak jsem se zamkl v autě, nehýbal jsem se tak minutu. Poté jsem se pohnul (zvedl ruku, pomalu, nic rychlého, tak to snad nebylo náklonové čidlo - nevím zdali tam je) a to byl rachot. Tak si nejsem jistý, evidentně funguje. Tak uvidíme, budu zatím zkoušet, než se s ním uvidím.

Prosím koukněte i na

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...p;#entry1221727

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...