Přejít na obsah

Záměnnost dveří


Lala07

Doporučené příspěvky

Mám poškozené LP dveře. Mám možnost sehnat kompletně nastrojené dveře tj. okna, zámky, zracátko. Co musím udělat aby mi to fungovalo v autě? Mechanická montáž-výmena dveří...to je jasný.Poté podle mne stačí je vyměnit vložku zámku a jinak vše (el. okna, rádio, zracátka) bude fungovat...je to tak?

Editováno: , autor: Lala07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komfortka je u před FL za kastlíkem spolujezdce.

No to by byli soudruzi v Boleslavi trotlové....kdyby dávali komfortku do dveří....velká pravděbodobnost při poškození dveří že se poškodí....tak nikdo mi neřekne nic k té záměně? Bude to fungovat nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda nevím na 100%, ale jestli není víc generací dveřních jednotek tak by podle mě neměl být nějaký zásadní problém.

Dveře by musely být ze stejně vybaveného auta.

Stahování oken, osvětlení nástupního prostoru, vyhřívání zrcátek, reproduktory (soundsystem?), osvětlení kliček, centrální zamykání atd...

Čalounění, dekory, kód laku.

Pozor na pravostanné/levostranné řízení.

Ve dveřích u řidiče toho může být celkem dost....

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moze ti to fungovat na 100% ale aj nemusi!!!! Kup len cisto hole dvere a pouzi tvoje diely . Poprehadzuj to. ;)

Nechce se mi právě měnit celý nosič s el.pohonem dveří....je to komplkovaný...je to nejtovaný...odvrtat...vyndat blbě se s tim manipuluje....te´d souvísející kabeláž no moc složitý....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lala07. Zves -demontuj cele poskodene dvere co mas na aute. Postup: matice na vrchnom aj spodnom pante odsrobuj, kluc c13, demontuj omedzovac dveri z Laveho A stlpika kluc-torx M8 vid foto. Vycvakni prechodku kabelaze a odpoj konektory.A smerom hore cele dvere demontujes.Potom nahod na panty NOVE dvere a zapoj konektory.Sprav skusku ci vsetko funguje jak ma el.okna,central atd. Ak bude vsetko O.K. tak to cele komplet poskladaj. Ak nieco nebude fungovat tak to musis rozobrat a poprehadzovat. Nic ine ti potom uz neostava. Odvrtat nity, prehodit a zanitovat. ;):)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapci a chalani....nerad bych aby to tady dospělo k nějaké bitce.....vaše nazory jsou fajn....fakt nejsem tupej a vím jak demontovat dveře....ale o to mi nejde a na to jem se ve fótu neptal! Dotaz je jasný!!!!. Po výměne vložky zámku je zaměnnost dveří možná? Převážně z hlediska el. funkce...bude vše fungovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím něco k tématu.

Podle mě by elektrika neměla být problém - nevím jestli vše půjde hned, ale po případném nakódování by mělo vše fungovat, vyměňují se složitější věci a funguje to. Co přesně je nebo není třeba kódovat Ti ale musí říct někdo kdo do elektriky dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LALA07:1. Co ti v tom brani abi si tie dvere prehodil komplet-NAVOD SOM TI PISAL HORE :palec2: 2. Na kabli co mas vo dverach je DATOVY STITOK porovnaj obi dva stitky ci sedia (cislice ale aj pismena) 3. Spocitaj kable ktore idu z dveri do konektora na A STLPIKU ked povodne dvere budu mat pocet kablou napr 12. a NOVE dvere 8 kablikou na konektore tak ti to nebude fungovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci a chalani....nerad bych aby to tady dospělo k nějaké bitce.....vaše nazory jsou fajn....fakt nejsem tupej a vím jak demontovat dveře....ale o to mi nejde a na to jem se ve fótu neptal! Dotaz je jasný!!!!. Po výměne vložky zámku je zaměnnost dveří možná? Převážně z hlediska el. funkce...bude vše fungovat?

Tak napiš konkrétně jaké dveře a a do konkrétně jakého auta.

Třeba ti někdo řekne jestli to půjde nebo ne.

Na tak obecnou otázku se nedá konkrétně odpovědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...