Přejít na obsah

Fabia 1.2 HTP -- výmaz servis intervalu a oleje přes VAG


SpeedyTuning

Doporučené příspěvky

Už mám najeto cca 170 km od nastavení výměny oleje a po držení nulovače kilometrů (na maxíku) před nastartováním se mi tam dodnes nic neodečítá, je tam stále zbývá dnů: -- a počet kilometrů: -- . Kolik člověk musí najet, než se to začne odpočítávat?

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

před výměnou za maxidot, šlo bezproblémů nulovat bez nutnosti vagu. po výměně se mi stejným způsobem s klíčkem a tlačítkem budíků nedaří interval servisu smazat. pouze po dlouhém stisku tlačítka vidím před kolika kilometry a dny jsem měl být na servisu. máte na to řešení? umí to někdo smazat v okolí liberce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska se mi objevil servis INSP,tak jsem to vymaz podle prirucky a v poho,jen by me zajimalo,ze tu nekdo psal ze se smaznou i kilometry jako myslim ta spodni hodnota a me se nezmazli.ma to tak bejt?????priklad mel jsem tam 150km,podrzim cudlik tapnu zapalovani atd...zmizi mi ten servis vse ok a pak tam skocilo normalne zpatky 150 ;).1.4mpi

Editováno: , autor: vohnout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Nechcem zbytočne obnovovať skoro 4 roky starú tému, ale tak rád by som zanechal menšie zistenia pre budúce generácie.

 

 

Bol som si práve v garáži mazať a meniť servisné intervaly na HTPčke pomocou obyčajného KKL káblu a VAGu 3,11.

 

V adrese 17 (instruments) na kanáloch 10,11 a 12 nič nebolo.

 

Až kanále 40 a vyššie (neviem správne hodnoty ale keď tam už človek bude, tak si to nájde - dokopy boli štyri) boli nasledovné štyri polia "Oil Actual", "Inspection Actual" a "Oil Max" a "Inspection Max". (neviem presne či názvy sú úplne korektné ale bolo to v tomto význame). Polia "Actual" udávali, koľko ostáva do výmeny/servisy a polia "Max" udávali, koľko sú maximálne intervaly - Oil je udávaný v stovkách km, ja som si to chcel nastaviť na 8000km a tým pádom som do "Oil Max" dal hodnotu 80. Servisný interval je klasicky v dňoch 0 - 365.

 

Pokiaľ by človek chcel len zresetovať olej/servis, tak v kanáli 02 treba zmeniť hodnotu z 1 na 0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...