Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>
Host Dada

1203

50 příspěvků k tomuto tématu

Nazdar.Je tu někdo,kdo opravdu využívá tento zahraniční vůz?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ja s 1203 jezdim porad :-) dokonce sem ji kupoval ve stejnym autosalonu jako Octavku :-) nejlepsi auto .... odveze uplne vsechno...od bordelu z baraku...pres psy do lesa na prochazku az po 12 lidi na parbu.... :-)

post-32-1168018447.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ja s 1203 jezdim porad :-) dokonce sem ji kupoval ve stejnym autosalonu jako Octavku :-) nejlepsi auto .... odveze uplne vsechno...od bordelu z baraku...pres psy do lesa na prochazku az po 12 lidi na parbu.... :-)

jasný, stály tam obě hned vedle sebe :palec2::smich::smich:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jasný, stály tam obě hned vedle sebe :palec2::smich::smich:

No nekecam fakt :-) naka firma si v tu dobu kupovala nekolik Pick-upu a na protiucet tam dali dve 1203...no a kdyz jsme tam kupovali octavku tak sme si vsimli ze za plotem maj tuhle 1203...no a tak par dni po octavce u nas pribyla i tahle 1203 ze stejnyho salonu.. :-) no vedle sebe nestaly to ne :-) a ani moc nableskana nebyla :-(

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Nazdar.Je tu někdo,kdo opravdu využívá tento zahraniční vůz?

Ještě před rokem to byl náš rodinej vůz...dojela všude, až na Grossglockner se vyškrábala... :palec2:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak se minuly tyden stala nehoda...vysypal se diferencial...tak sem z pudy vzal nahradni a kluci z ucnaku mi to vymenili spolecne se schnilym ramenem za 1000kč...tolik stala vymena ventilatoru chladice u octavky :-) (+material) :-) :-) :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Náhodou já jí taky mám a i když jí neustále opravuju tak neustále jezdí.Po každé zimě vždy něco orezne a tak stále něco vyvařuju a vybrušuju.Naposled,vloni v létě dostala traverzovou injekci nad zadní nápravu v podobě masivního U-profilu. Taky kdysi uhnilo zad.kyvné rameno -výměna obou.Spojkovou pumpu asi třikrát, zavěšení torzky uhnilé atd....Ale mám jí rád,koupil jsem jí před 11.roky od podniku kde jsem s ní jezdil a pořád mi slouží k výdělečné činnosti.Na to nářadí,trubky a autogen bobatě stačí.Teď když jsem odstrojil octávku kvůli přestavbě tak mě hned byla dobrá jednadvatrojka. Ale nějak jsem se rozkecal,asi to luxusní vozítko nebude nikoho zajímat,tak čau.

post-2945-1175985040_thumb.jpg

post-2945-1175985293_thumb.jpg

post-2945-1175985324_thumb.jpg

Upraveno uživatelem ritchie
1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Náhodou já jí taky mám a i když jí neustále opravuju tak neustále jezdí.Po každé zimě vždy něco orezne a tak stále něco vyvařuju a vybrušuju.Naposled,vloni v létě dostala traverzovou injekci nad zadní nápravu v podobě masivního U-profilu. Taky kdysi uhnilo zad.kyvné rameno -výměna obou.Spojkovou pumpu asi třikrát, zavěšení torzky uhnilé atd....Ale mám jí rád,koupil jsem jí před 11.roky od podniku kde jsem s ní jezdil a pořád mi slouží k výdělečné činnosti.Na to nářadí,trubky a autogen bobatě stačí.Teď když jsem odstrojil octávku kvůli přestavbě tak mě hned byla dobrá jednadvartojka. Ale nějak jsem se rozkecal,asi to luxusní vozítko nebude nikoho zajímat,tak čau.

Náhodou je to fešanda, a podle palubky koukám že i jedna z těch starších a na pohled zachovalá, jen ať slouží. :palec2:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dík,snad ještě chvilku vydrží i když má to svý za sebou.Je to ročník 85,čtyřkvalt,motor 1.5.Stopětky do kopce nechápou.

Takové zásahy dělám už běžně:

post-2945-1176588385_thumb.jpg

post-2945-1176588469_thumb.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Měl jsem tenhle skvost, šoupl tam patnáctikilo motor, mělo to zdřivějška brutální nástavbu. Přezdívka BIG MAC a ani se mi moc nestýská. Jedna, dva, plný a pak čtyři, hold bez trojky..................Ani se mi moc nestýská. :worthy

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Náhodou já jí taky mám a i když jí neustále opravuju tak neustále jezdí.Po každé zimě vždy něco orezne a tak stále něco vyvařuju a vybrušuju.Naposled,vloni v létě dostala traverzovou injekci nad zadní nápravu v podobě masivního U-profilu. Taky kdysi uhnilo zad.kyvné rameno -výměna obou.Spojkovou pumpu asi třikrát, zavěšení torzky uhnilé atd....Ale mám jí rád,koupil jsem jí před 11.roky od podniku kde jsem s ní jezdil a pořád mi slouží k výdělečné činnosti.Na to nářadí,trubky a autogen bobatě stačí.Teď když jsem odstrojil octávku kvůli přestavbě tak mě hned byla dobrá jednadvatrojka. Ale nějak jsem se rozkecal,asi to luxusní vozítko nebude nikoho zajímat,tak čau.

Ritchie, vypadá naprosto úžasně :palec2:lol

Jen zírám a držím :palec2:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No díky,on si na tu mojí modrou holku taky někdo vzpomněl.To jí budu muset zase po roce přeleštit,nějak jsem jí zanedbával.To pořád všechno pro octu a na dvanáctku nějak zapomínám.Chudák už půl roku neodtrhla kola od obrubníku ale teď jsem jí koupil novou baterku a budem zase spolu vyrážet na melouchy.Září-prosinec toť topenářské žně.Doufám,že to přežijeme(oba).Já jí udělám snad nějakou lepší fotku.Čus.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když jsem jí dnes tak pracně umyl,oživil a nafouk kola,tak jsem ji musel vyfotit.

post-2945-1188153895_thumb.jpg

post-2945-1188153915_thumb.jpg

post-2945-1188153943_thumb.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

motor 1.5,tuner analog kazeta stereo made in trh.

post-2945-1188154115_thumb.jpg

post-2945-1188154135_thumb.jpg

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prac.prostor,medvěd šroubovák blok sklo.

post-2945-1188154306_thumb.jpg

post-2945-1188154338_thumb.jpg

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zdravím,přidávám se do klubu 1203 s mojí NEVĚSTOU ;-)

post-14966-1199898748_thumb.jpg

post-14966-1199899030_thumb.jpg

Upraveno uživatelem QBone
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se