Přejít na obsah

Symphony MP3 a Maxi Dot


Doporučené příspěvky

Ahoj Všichni,

mám OI r.v. 03 MR04 s Maxi Dotem a Multifunkčním volantem, v základní výbavě bylo radio Symphony bez MP3, ale jelikož mi bylo 3x ukradeno :wacko: tak jsem zakoupil rádio Sony. Těď již parkuju v garáži a tak chci zpátky Symphony aby fungoval Maxi-dot a multifunkční volant ale chci už MP3. Bude to fungovat? Vola jsme do Škodvky na Jarově a do Auto Poly a tam mi řekli že asi ano ale není to jisté, tak se ptám nemáte s tím prosím někdo nějakou zkušenost? Půjde abych si koupil jakéhokoliv Symphoňáka s MP3 a dal ho tam nebo se to bude muset kodovat přes Wag či to nepůjde vůbec? Děkuju moc

Honza

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Všichni,

mám OI r.v. 03 MR04 s Maxi Dotem a Multifunkčním volantem, v základní výbavě bylo radio Symphony bez MP3, ale jelikož mi bylo 3x ukradeno :wacko: tak jsem zakoupil rádio Sony. Těď již parkuju v garáži a tak chci zpátky Symphony aby fungoval Maxi-dot a multifunkční volant ale chci už MP3. Bude to fungovat? Vola jsme do Škodvky na Jarově a do Auto Poly a tam mi řekli že asi ano ale není to jisté, tak se ptám nemáte s tím prosím někdo nějakou zkušenost? Půjde abych si koupil jakéhokoliv Symphoňáka s MP3 a dal ho tam nebo se to bude muset kodovat přes Wag či to nepůjde vůbec? Děkuju moc

Honza

řešil jsem to před měsícem, po výměně Symphony za Symphony-mp3 nefungoval Maxi-dot, tak jsem se informoval tady na foru.U mě bylo třeba kódovat přes WAG. Jeden problém ale mám, příjem FM byl lepší u starého rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...