Přejít na obsah

Octavia TDI 96kw...??Jak to je?


Martyp

Doporučené příspěvky

Nazdarek lidi.Mate nekdo posledni vydani CARAUTO(13/06),co vyslo vcera?Pta se tam jeden typek,jestli se nekdy delala Octavia 4x4 1,9 TDI 96kw.Ze se hada se svagrem,ci co.Z redakce mu odpovidaji,ze se nikdy do 4x4 tehle motor nedaval.Ze se tam davala jen 100 konovka cerpadlo-tryska.Ja bych se za to snad hadal!Kamos to auto mel a ja s nim jezdil.Navic to byl 6ti kvalt.To uz bych spis s rekl,ze se to nedavalo do predokolky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
Nazdarek lidi.Mate nekdo posledni vydani CARAUTO(13/06),co vyslo vcera?Pta se tam jeden typek,jestli se nekdy delala Octavia 4x4 1,9 TDI 96kw.Ze se hada se svagrem,ci co.Z redakce mu odpovidaji,ze se nikdy do 4x4 tehle motor nedaval.Ze se tam davala jen 100 konovka cerpadlo-tryska.Ja bych se za to snad hadal!Kamos to auto mel a ja s nim jezdil.Navic to byl 6ti kvalt.To uz bych spis s rekl,ze se to nedavalo do predokolky...

mám taky pocit, že byla jen 74kW PD + 6ti kvalt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha...Jo,u Superba vim,jak to je.Tak to jo.Ja na tu 74kw uplne zapomnel.. ;) Myslel sem,ze to DI je proste ta nejsilnejsi verze...To je dobra oblbovacka.. :D:D Tak mi to nedalo a brnknul jsem znamymu mechanikovi a ten mi taky rekl,ze se nedelala... :( Ach jo,ale aspon vim,jak to je. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
vim 100% ze 96kW se 6-ti kvaltem a prednim nahonem se delala, ma ji kamos a si ji chtel taky koupit... nakonec to vyhral Leon 110kW

sice už je to jedno, ale špatně čteš, bo řeč byla o 4x4 a ne o FWD ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

4x4 TDI 66kW do MR2002 (pětikvalt) - 4x4 TDI

od MR2002 4x4 TDI-PD 74kW (šestikvalt) - 4x4 TDI

od začátku roku 2003 šlo objednat pro předokolku TDI-PD 96kW s šestikvaltem - TDI

a od 44. týdne roku 2005 nahradil všechny naftové motory v Octavii Tour motor TDI-PD 74 kW s pětikvaltem, předokolka. Předtím se u předokolky nikdy neobjevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...