Přejít na obsah

Montaz parkovacich senzoru


tcheco

Doporučené příspěvky

mne rovno v autorizovanom servise povedali ze dorobit tie origo nie je nijako mozne, tak mam tie z prislusenstva. tiez myslim, ze vsetko sa da ked sa chce...

Mě v Škoda servisu dodělaly origo asistent se vším všudy včetně signalizace na rádiu akorát to stálo 2200,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne rovno v autorizovanom servise povedali ze dorobit tie origo nie je nijako mozne, tak mam tie z prislusenstva. tiez myslim, ze vsetko sa da ked sa chce...

Mě v Škoda servisu dodělaly origo asistent se vším všudy včetně signalizace na rádiu akorát to stálo 2200,-

A v kterem Skoda servisu ti to delali, jestli to neni tajemstvi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2200,- vcetne senzoru, jejich lakovani, ridici jednotky, kabelaze a prace jo? to se na me nezlob, ale tomu proste neverim.

Práce v servisu stála 2200 :disgust:

Prosim Te, muzes presne tedy uvest kolik Te ta instalace stala, a v jakem Skoda servisu Ti to delali ?

To znamena komplet cena za hardware ParkPilotu (zadni ?), lakovani a osazeni senzoru do narazniku, a nakodovani Audience (pro zobrazeni na jejim displeji), proste komplet cenu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2200,- vcetne senzoru, jejich lakovani, ridici jednotky, kabelaze a prace jo? to se na me nezlob, ale tomu proste neverim.

Práce v servisu stála 2200 :disgust:

Prosim Te, muzes presne tedy uvest kolik Te ta instalace stala, a v jakem Skoda servisu Ti to delali ?

To znamena komplet cena za hardware ParkPilotu (zadni ?), lakovani a osazeni senzoru do narazniku, a nakodovani Audience (pro zobrazeni na jejim displeji), proste komplet cenu ?

Asistent jsem koupil origo tady, lakoval sám sprayem a montáž včetně zobrazování na Streamu 2200,- Autonova Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Muzete mi poradit kde a za kolik montuji parkovaci senzory do 02. Chtel bych porovnat ceny a taky kvalitu. Dekuji predem.

Tak jsem nakonec sehnal servis Skoda kde mi namontuji senzory za 6400kc. Myslim, ze cena je slusna. Vsude jinde to bylo mezi 7500-8500kc. A navic uz mi tam montovali senzory na 01, a byl jsem spokojen. Diky za prispevky a za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...