Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

Tak to je dobře, já jedu s Luckou taky pod stan, tak jenom sem se zeptal, aby sme tam nebyli tak nějak sami od vás daleko :D Jinak gh0 jede asi taky pod stan, půjčuju mu ho, teda pokud ještě chce. Jinak se už těšim...

jj prosim zamluvit jeden stan, na cene se pak domluvime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobře, já jedu s Luckou taky pod stan, tak jenom sem se zeptal, aby sme tam nebyli tak nějak sami od vás daleko :D Jinak gh0 jede asi taky pod stan, půjčuju mu ho, teda pokud ještě chce. Jinak se už těšim...

jj prosim zamluvit jeden stan, na cene se pak domluvime :)

:palec2: ale bude to drahý :p:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli vše klapne, tak taky jedu v pátek odpoledne, nebo lehce na večír. Tak mám tam zavolat a objednat to na ten první víkend v srpnu? Ale potřeboval bych vědět teda přesně co, jak , kolik a tak, vždyť to znáte :D jinak beru gril, tak aby ste ho kdyžtak nebrali taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsichni.

jak se porad mate? :)

Tomiku, diky za sz :)

jeste nevim, jestli me ta naladicka co ted mam prejde :), ale kazdopadne, ja jedu do varu na koncert kabatu. Byla jsem v utery tady v praze a je to tak super vec a super akce, ze z toho jeste ted nemuzu spat :D takze jedu za nima :) kdo se prida???????????????????? papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsichni.

jak se porad mate? :)

Tomiku, diky za sz :)

jeste nevim, jestli me ta naladicka co ted mam prejde :), ale kazdopadne, ja jedu do varu na koncert kabatu. Byla jsem v utery tady v praze a je to tak super vec a super akce, ze z toho jeste ted nemuzu spat :D takze jedu za nima :) kdo se prida???????????????????? papa

Nemáš zač :) No každopádně, jedem všicí a někdo i navíc a Vlasta si to zařídil, tak se z toho už nevykroutí - snad :D Tak kdyby sis to rozmyslela, tak jsi vítána, ju? Na Kabáty nejedu, mám toho moc a už bych to nestíhal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zavolám tam, za to nic nedám a budu se nějak informovat co a jak a uvidíme, každopádně ten fotbálek a ta grilovaná klobáska - hm, mňam, už aby to bylo :)

Jasňačka za zavolání nic nedáš,(tede kromě kreditu) a dej pokoj s těma klobáskama už jenom ta představa a šlintám -_-.

P.S. :aggressive: to máš za to vykrucování.(viz příspěvek o patro vejš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...