Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

Uvidíme snad to nějak vyjde. :kol-35:

To doufám. Rád bych zajel na pokec, u rybníka to bylo super. lol Jen trochu bacha na 2P4, je nějakej divokej, potkal jsem ho u nás na pouťový zábavě, a toho wola nenapadlo nic lepšího než mě zezadu skočit na záda. lollol

hmm to mel asi stesti, zes mu nedal na kokos :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme snad to nějak vyjde. :kol-35:

To doufám. Rád bych zajel na pokec, u rybníka to bylo super. lol Jen trochu bacha na 2P4, je nějakej divokej, potkal jsem ho u nás na pouťový zábavě, a toho wola nenapadlo nic lepšího než mě zezadu skočit na záda. lollol

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme snad to nějak vyjde. :kol-35:

To doufám. Rád bych zajel na pokec, u rybníka to bylo super. lol Jen trochu bacha na 2P4, je nějakej divokej, potkal jsem ho u nás na pouťový zábavě, a toho wola nenapadlo nic lepšího než mě zezadu skočit na záda. lollol

lol

Máš štěstí že už nemám reflexy jako kočka, jinak jsi se válel na zemi. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme snad to nějak vyjde. :kol-35:

To doufám. Rád bych zajel na pokec, u rybníka to bylo super. lol Jen trochu bacha na 2P4, je nějakej divokej, potkal jsem ho u nás na pouťový zábavě, a toho wola nenapadlo nic lepšího než mě zezadu skočit na záda. lollol

lol

Máš štěstí že už nemám reflexy jako kočka, jinak jsi se válel na zemi. :p

:smich: Tak to jsem opravdu rád :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2P4 co to udělat jako podzímní slet s oběděm v sobotu nebo neděli třeba tady je to tak na půl cesty ze všech směru západočechů.Parkoviště je tam dost velký a pokud si pamatiju tak tam dobře váří.(ale je fakt,že už sem tam dlouho nepapal)To Víš cafe nepiju já raději masíčko.

http://www.firmy.cz/detail/680920-sv-hubert-kralovice.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...