Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

ZMĚNA

tak u sv. Huberta nám to nevyšlo, dali přednost před námi nějaký svatbě, takže jsem našel náhradní řešení, pokud s tím budete souhlasit. Jednalo by se o restauraci Bílý Beránek na náměstí v Kralovicích. V restauraci mají i bowling, tak si můžeme i zahrát. Pokud by Vám to nevadilo a souhlasíte s tímto řešením, tak mi napište závazně, kdo přijede, ať můžu potvrdit objednávku. Potvrzovat jí budu v úterý, tak máte čas.

Bílý Beránek: http://bilyberanek.kralovice.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle si dát kolem 10:30 hodin sraz někde v Plzni a jet společně do Kralovic. Myslim, že to platí asi pro Vlastu, M@Tita, Beesona a pro. Nebo přijedou klucí od Sokolova do Plzně?? :D Od Sokolova jede Sosák, Pospi Lee a možná gh0

Joo klidně stačí napsat kde

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle si dát kolem 10:30 hodin sraz někde v Plzni a jet společně do Kralovic. Myslim, že to platí asi pro Vlastu, M@Tita, Beesona a pro. Nebo přijedou klucí od Sokolova do Plzně?? :D Od Sokolova jede Sosák, Pospi Lee a možná gh0

Tak to se dohodnětě, kde a v kolik a pak mě zavolej v kolik budete v Plasích, přeci nepojedu z Plas do Plzně a pak zpátky přes Plasy do Kralovic. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle si dát kolem 10:30 hodin sraz někde v Plzni a jet společně do Kralovic. Myslim, že to platí asi pro Vlastu, M@Tita, Beesona a pro. Nebo přijedou klucí od Sokolova do Plzně?? :D Od Sokolova jede Sosák, Pospi Lee a možná gh0

Tak to se dohodnětě, kde a v kolik a pak mě zavolej v kolik budete v Plasích, přeci nepojedu z Plas do Plzně a pak zpátky přes Plasy do Kralovic. :p

To je přece jasný :D neboj až pojedem z Plzně, tak zvedu takovou tu krabičku s displejem a talčítkama a hodíme pokec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle si dát kolem 10:30 hodin sraz někde v Plzni a jet společně do Kralovic. Myslim, že to platí asi pro Vlastu, M@Tita, Beesona a pro. Nebo přijedou klucí od Sokolova do Plzně?? :D Od Sokolova jede Sosák, Pospi Lee a možná gh0

Tak to se dohodnětě, kde a v kolik a pak mě zavolej v kolik budete v Plasích, přeci nepojedu z Plas do Plzně a pak zpátky přes Plasy do Kralovic. :p

To je přece jasný :D neboj až pojedem z Plzně, tak zvedu takovou tu krabičku s displejem a talčítkama a hodíme pokec :D

Vždyť mě přece znáš, ne? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle si dát kolem 10:30 hodin sraz někde v Plzni a jet společně do Kralovic. Myslim, že to platí asi pro Vlastu, M@Tita, Beesona a pro. Nebo přijedou klucí od Sokolova do Plzně?? :D Od Sokolova jede Sosák, Pospi Lee a možná gh0

Joo klidně stačí napsat kde

Tak kamaráde, v 10:45 hodin si dáme sraz na parkovišti u vlakové zastávky pod konečnou tramvaje, na výjezdu z Plzně směr Třemošná, Kaznějov, Kralovice. Kdyby něco, jsem na mobilu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to fajné bando a jenom použiju jednu fotečku jako důkaz toho jakej ksicht(obličej) dokáže chlap(v tomhle případě tři) udělat když nás drtí ženská v kuličkách teda v kuželkách.

P.S.slibuju že to nealko pivo už pít nebudu abych si Vás děvčata furt neplet.

post-86-1194135809_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to fajné bando a jenom použiju jednu fotečku jako důkaz toho jakej ksicht(obličej) dokáže chlap(v tomhle případě tři) udělat když nás drtí ženská v kuličkách teda v kuželkách.

P.S.slibuju že to nealko pivo už pít nebudu abych si Vás děvčata furt neplet.

:D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamarádi :)

srazek bude na 90% toho 9.12.2007 a místo je : http://sumava.webzdarma.cz/ , takže by byl asi společnej odjezd z Plzně ... TAda pokud Vlastík pojede taky, tak ten samo nemusí :) protože je od Domažlic :p

Tak sem to asi špatně pochopil...tak platí pouze ten datum 9.12. a místo se ještě upřesní...omlouvám se za zmatky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...