Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

no to právě ne, když říká, že na jaře koupíš litý... to je jedno. já myslim, že to barevný omezení je přinejmenším u některejch barev pěkně na prd. sám bych stejně volil corridu (to že nestojí 8900Kč už je jenom příjemnej bonus), ale proč není v nabídce pro sportpaket třeba antracit, bílá nebo tmavě modrá, to fakt nevim.. pochopil bych, že s dynamicem, cappuccinem nebo arcticem by to vypadalo třeba divně.

Jojo taky jsem vybral corridu a vzal bych jí i za 8900,- je prostě dobrá.. :palec2:

Už jste někdo viděl introš se sportem v combi???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci vyvolat nejakej flame nebo tak...ale cerveny auto je fakt hruza :-) nehlede na to ze je vic zastavujou policajti a maj i vic nehod :-D ale kazdemu dle jeho gusta....to radsi tu cernou :-)

tak to nějak nechápu???? proč by je víc stavěli PČR nebo měli víc nehod.... :help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co byla zač ta prodaná v tom salonu ?

Jinak červená pro mě hlavně změna, to je taky důvod výběru z těch tří co jsou u sport paketu. Minulé octy jsem měl všechny stříbrné a pčr mě stavěla pořád :-)

Editováno: , autor: Rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČERNAAAAAAAAAAA, JEDINĚ ČERNAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p:kol-138::kol-47:

tak černá se eště dá (stejně jak ten thunderbird Kitt v avataru co :-D ) ale prostě já osobně bych nezkousl stříbrnou a hned v závěsu červenou...ale to je věc názorů a vkusu a nikomu to neberu :-):-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak černá se eště dá (stejně jak ten thunderbird Kitt v avataru co :-D ) ale prostě já osobně bych nezkousl stříbrnou a hned v závěsu červenou...ale to je věc názorů a vkusu a nikomu to neberu :-):-)

No ještě abys mi jí bral :help::smich::smich::smich:

No hlavně to bylo taky o drahé polovičce, když já vybral combi tak manželka se přimlouvala za červenou a mě to neva, jak říkám je hezká. "Takové to domácíí Feráári"

Editováno: , autor: Rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě abys mi jí bral :help::smich::smich::smich:

No hlavně to bylo taky o drahé polovičce, když já vybral combi tak manželka se přimlouvala za červenou a mě to neva, jak říkám je hezká. "Takové to domácíí Feráári"

ja vybral auto a výbavu a drahá polovička barvu(šedá satin)....já osobně bych asi volil cappucino ale co už :-D tak ale musím uznat že ta corrida je opravdu jedna z nejhezčích červených :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze na cappucinu nebo ty my satin by to vypadalo zajimave a nevsedne a vubec bych se nebranil....dle meho nazoru je to kvuli lakovani tech spojleru a kridel....jinak to nedava smysl....

což je divné protože předni "RS" nárazníky se nyní lakují do barev šedá stone, bílá, tak nevím proč je problem to objednat?

jinak myslím že ten sportpaket není od věci za ty peníze, než to posléze dodělat připadně, to vyjde x dráže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

což je divné protože předni "RS" nárazníky se nyní lakují do barev šedá stone, bílá, tak nevím proč je problem to objednat?

jinak myslím že ten sportpaket není od věci za ty peníze, než to posléze dodělat připadně, to vyjde x dráže

Ale barva je barva a ty tri stojej zaprd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen bych dodal, že to nebude způsobený barvou, že by červená víc přitahovala policajty, je to blbost. Ta barva vede ve statistikách taky proto, že jich je pomalu nejvíc, nedávno jsem koukal na parkoviště z budovy a hádejte, která barva převládala ? Samozřejmě červená, taky mě překvapilo množství modrých aut. Myslím, že je to taky způsobeno, že to nejsou přííííplatkové barvy. Já mám červenou corridu, líbila se mi nejvíc, možná ještě nějaká, ale byla bez příplatku a docela mi seděla :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závist :-) a gratuluju - a co to bdue TDI?Nějaká specialní výbavička?

hele nejpomalejší je proto, že to tam jede pomalej takže oni to dělaj kvalitněji pže se u toho nestresujou že jim to ujede :smich: :smich: :smich: :smich:

bude to cervenej kombik v nafte plus alarm, bocni airbagy, dalkovej central, loketni opera, kozeny paket, mlhovky, vyhrivany trysky, tour plus, vyskove nastavitelny sedadla, koberce, kombi filtr a rezervni kolo ;-)

Editováno: , autor: gilerakk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...