Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Když jsme probírali prvky výbavy, tak jsme myslím nikde nenarazili na to, že by se tonovana zrcátka dali zvlášť objednat, ale to si opravdu nejsem jistej na 100%

Lapače ve fabrice nemontují, to buď na salonu nebo doma sám. Podle toho co jsem se ptal, se špiný zadek jen tak do půli kufru. Stěrač tam máme hlavně když bude auto stát v zimě venku, stírání námrazy, sněhu apod.

Editováno: , autor: Garrett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme probírali prvky výbavy, tak jsme myslím nikde nenarazili na to, že by se tonovana zrcátka dali zvlášť objednat, ale to si opravdu nejsem jistej na 100%

Lapače ve fabrice nemontují, to buď na salonu nebo doma sám. Podle toho co jsem se ptal, se špiný zadek jen tak do půli kufru. Stěrač tam máme hlavně když bude auto stát v zimě venku, stírání námrazy, sněhu apod.

hm takze ty modry zrcatka tak max tuzing a to si zrovna myslim ze je dobra vec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na liftback bych sterac asi nedokupoval. zasterky spis ze slusnosti.

Já bych tam stěrač zase dal, sice se okno nešpiní ale třeba při parkování a couvání se hodí, zadní sklo je dost naplocho tak drží kapky a vodu, zadní a přední lapače nejsou až tak slušnost jak praktičnost - na rozdíl od stěrače který mi chybí je mám a dají se velmi lehce dodělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rogerer: vykašli se na lapače, przní to vzhled a stejně je někde urveš, převis za zadními koly je dlouhý a okno se vůbec nemaže verze lift. a u combi máš stěrač !!

Já dal lapače jen na předek, uznávám, vzhledu to neprospěje, ale u nás se nesolí - takže kamínky....Po zkušenostech z Fabie bez lapačů (prahy za kolama začaly kvést), je to nutnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal lapače jen na předek, uznávám, vzhledu to neprospěje, ale u nás se nesolí - takže kamínky....Po zkušenostech z Fabie bez lapačů (prahy za kolama začaly kvést), je to nutnost.

A zadní stěrač taky nemám, okno se nešpiní, napadanej sníh čistim ručně stejně jako vpředu a s námrazou si poradí vyhřívání. Horší je to s kapkama vody, ale dá se na to zvyknout, ještě zkusim nějakej přípravek, co ty kapky svádí za skla dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zadní stěrač taky nemám, okno se nešpiní, napadanej sníh čistim ručně stejně jako vpředu a s námrazou si poradí vyhřívání. Horší je to s kapkama vody, ale dá se na to zvyknout, ještě zkusim nějakej přípravek, co ty kapky svádí za skla dolů.

Ale stěrač s ostřikovačem je stěrač s ostřikovačem.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stěrač s ostřikovačem je stěrač s ostřikovačem.... :p

zadni ostrikovac mam ted a vubec ho nepouzivam protoze me rozciluje nez ta kapalina dojde zepredu pres cely auto dozadu (a to mam este maly auto):-D...sterac pouzivam jen na dalnici kdyz prsi...ale mam hatch...takze proto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prudící dotaz...protože mě rozčiluje jak si tu všichni dáváte ten slavnej sportpaket tak mám zase vnitřní boj :-D - mají ty rádoby sportovní sedačky bederní opěrky?? - píšou tam jen výškově stavitelné sedadlo spolujezdce...to je normálně možné jen s bederními opěrkami...dík

btw co to ma octavia za stupidni srafovani tachometru ze ty cisla nejsou vodorovne...to budu muset natacet hlavu?? :kol-98: :kol-98:

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě prudící dotaz...protože mě rozčiluje jak si tu všichni dáváte ten slavnej sportpaket tak mám zase vnitřní boj :-D - mají ty rádoby sportovní sedačky bederní opěrky?? - píšou tam jen výškově stavitelné sedadlo spolujezdce...to je normálně možné jen s bederními opěrkami...dík

btw co to ma octavia za stupidni srafovani tachometru ze ty cisla nejsou vodorovne...to budu muset natacet hlavu?? :kol-98: :kol-98:

Bederky to nemá, musel by sis připlatit..

Ano hlavu budeš muset natáčet lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bederky to nemá, musel by sis připlatit..

Ano hlavu budeš muset natáčet lol

hm takze kdyz si dam latku graham a k tomu nucene zaskrtnu operky bederni a vyskove stavitelne sedadlo u spolujezdce a pak sportpaket...tak budu mit ty lepsi sedacky vc bedernich operek jestli to dobre chapu....jste hadi du napsat prodejci.... :aggressive:

btw. jak je možný že Martin46 má na těch fotkách krásné červené okty sportovní sedačky s látkou graham ale bez bederních opěrek...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm takze kdyz si dam latku graham a k tomu nucene zaskrtnu operky bederni a vyskove stavitelne sedadlo u spolujezdce a pak sportpaket...tak budu mit ty lepsi sedacky vc bedernich operek jestli to dobre chapu....jste hadi du napsat prodejci.... :aggressive:

btw. jak je možný že Martin46 má na těch fotkách krásné červené okty sportovní sedačky s látkou graham ale bez bederních opěrek...

Jen si ten sport paket doobjednej..pak by tě to mrzelo...

Ty sport sedačky nemusej bejt s bederkama, výškově stavitelný sedadlo řidiče je vždycky. Výšk. stav sedadlo spolujezdce + bederky je za 3000Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si ten sport paket doobjednej..pak by tě to mrzelo...

Ty sport sedačky nemusej bejt s bederkama, výškově stavitelný sedadlo řidiče je vždycky. Výšk. stav sedadlo spolujezdce + bederky je za 3000Kč

mno to jo ale latka graham kterou vidim na tech fotkach lze jen s bedernimi operkami....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Výškově nastavitelný sedadlo spolujezdce je u sportpaketu jeho součástí, bederní opěry ne. Dokupovat se musí jenom ke Grahamu bez sportovního paketu. Pokud chce někdo bederní opěry nebo boční airbagy, musí přidat 3000Kč. Stejná částka je pro interiéry Scale a Eminent i včetně výškového sedadla spolujezdce. Dřív to bylo ale 4600Kč, tak si nestěžujte :)

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Výškově nastavitelný sedadlo spolujezdce je u sportpaketu jeho součástí, bederní opěry ne. Dokupovat se musí jenom ke Grahamu bez sportovního paketu. Pokud chce někdo bederní opěry nebo boční airbagy, musí přidat 3000Kč. Stejná částka je pro interiéry Scale a Eminent i včetně výškového sedadla spolujezdce. Dřív to bylo ale 4600Kč, tak si nestěžujte :)

mno maj v tom peknej bordel,protože kdyz vyberete graham tak to nabidne pouze bederni operky a vyskove stavitelny sedadla, sportpaket neni aktivni nikdy....nehlede na to ze se to pak vsechno kryje - tour plus vs sportovni paket - kliky a zrcatka v barve vozu nebo bederni operky a vyskove stavitelna sedadla (3tis) ale dkyz se to tedy objedna ke sportpaketu ktery uz ma ty vyskove stavitelna tak se za bederky plati taky 3tis...proste se tam plno veci pak plati vickrat :-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se plati vickrat? tour plus je balicek vybavy, kterej je o pro auta bez sportpaketu. v ramci sportpaketu jsou lakovany zrcatka uz asi pet let a cena je furt stejna. nevim co se ti nelibi.

to maji rozepisovat kazdou polozku podle toho, jestli nahodou kus ty vybavy neni v nejake jine? kdyz sme u toho, o to jestli sou tam lakovany zrcatka nebo nejsou stejne vubec nejde. bud rad, ze je mozne dokupovat za kombinacni ceny treba zadni vokna a nebo climatronic, treba u VW to nejde a platis plnou cenu vybavy. tomu pak rikam dvojita cena.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...