Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

A jak dlouho jsi prosím Tě čekal, mě to přijde opravdu v mém případě hodně, objednáno 4.9. a do výroby 50 KT (7.-11.12) , objednáno TDi,combi.

Objednával jsem 1.9.Ale ne naftu,benzín 1.6 limuzina,capuccino metaliza,alarm,construkt,mlhovky,tour plus a ještě pár drobností.Naftáky mají o něco delší čekačky,ale neboj,dočkáš se taky a bude to stát za to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem 1.9.Ale ne naftu,benzín 1.6 limuzina,capuccino metaliza,alarm,construkt,mlhovky,tour plus a ještě pár drobností.Naftáky mají o něco delší čekačky,ale neboj,dočkáš se taky a bude to stát za to!

Jasně, kdo si počká, ten se dočká. Auto dobře znám, takže si myslím, že všichni co objednali, tak neprohloupí. Opravdu se mi v konkurenci těžko vybíralo, snad v tom Sceniku jsem se cítil hodně dobře, ale té elektroniky....Měl bych sice nejnovější model vozu, ale mě o to nejde, já dal na prověřenou kvalitu. Vždyť já nedávno prodal za hodně dobrý penízky OI Elegance téměř 9 let starou v hodně dobré kondici. To samé očekávám od té další! Už se na ni móóóc těším, ikdyž kupuju, až na kapku lepší výbavu stejné auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten škodovackej asi nema cenu viz prispevek od uzivatele seler z 19.10.2009 v topicu alarm

------------------------

Není to žádné tajemství, napíšu to bez detailů, pro lajka jasně: Hlavní nevýhodou tohohle předraženýho a vcelku né těžko odpojitelného alarmu je, že je to vlastně jen software v jednotce auta, s čidlama a sirénou. Dá se s ním komunikovat a programovat ho Vagem... Takže už tohle je díra do zabezpečení jako prase.. A zjednodušeně bez pár detailů se dá přesrat asi takhle (samozřejmě pokud člověk nemá další zabezpečení) , lamačem zámků který má každý zloděj aut rozlomí stavítka v zámku dveří a po přidržení v poloze odemknuto sjedou okna dolů... Pak má zloděj asi dvacet sekund na deaktivaci alarmu než začne houkat siréna... Odpojit jde, nebudu popisovat vše, to podstatné bylo napsáno. Už jsem to tu někde kdysi rozebíral, tenhle sráč ze Škodovky je akorát drahá sračka a komfortním ovládáním akorát napomáhá zlodějům..

Když si tam dáte jinej-kvalitnější alarm, kvalitně zapojenej, tak není možný bez jeho fyzické demontáže s autem odjet (samozřejmě mimo odtah)..

A jestli si někdo myslí, že zloděj se bude hodinu rejpat v houkajícím a nepojízdným autě hledat kterej drát je kde přerušenej a co a jak zas napojit, tak se plete.

Proč by se s tím sral, když "ferda" o pár bloků dál má jen origo Škoda alarm a doplněnej třeba jen tou trapnou hokejkou na volantu...

!!! Kvalitní nezávislej alarm !!!

-Hawk Domluvil Jsem-

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------

\_TDi_/

Jakej alarm teda doporucujete dokoupit, abych Toura nemusel hlidat koukanim celou noc z okna??? Mam tam uz ten origo alarm a urcite to chci otvirat jedine i origo vystrelovacim klicem a ne dalsi krabickou se spoustou nepotrebnych tlacitek..

Editováno: , autor: gilerakk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rogerer: vykašli se na lapače, przní to vzhled a stejně je někde urveš, převis za zadními koly je dlouhý a okno se vůbec nemaže verze lift. a u combi máš stěrač !!

Je to věc názoru, ale lapače nečistot neboli zástěrky rozhodně vzhled nekazí a mají svůj účel, a za 250kč si nechávat nebo nenechávat oprejskávat lak na podběhu a zadním nárazníku??? Tady není o čem diskutovat, nehledě na to že se za takovým autem ani nedá je který nemá blbý zástěrky za pár korun, to prostě nepochopím. Jako že denně vidím 100ky nových Tourů, tak se zástěrkama je vzhled to pravé...

Nevím, jak by je mohl někde urvat, vyjímečně se to může podařit, mě se to rozhdoně nepodařilo za X roků ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme probírali prvky výbavy, tak jsme myslím nikde nenarazili na to, že by se tonovana zrcátka dali zvlášť objednat, ale to si opravdu nejsem jistej na 100%

Lapače ve fabrice nemontují, to buď na salonu nebo doma sám. Podle toho co jsem se ptal, se špiný zadek jen tak do půli kufru. Stěrač tam máme hlavně když bude auto stát v zimě venku, stírání námrazy, sněhu apod.

Lapače se ve fabrice montují :) nevím jestli ty auta jdou k rusákům nebo do CZ, ale montují se :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pravda...protoze skoro kazdy si dava sportpaket...tzn jen tri mozne barvy...z toho vetsina sahne po bezpriplatkove cervene....ale ty sedacky a kola sem chtel :-D jinak mi bylo vse šumák :-D si to dodelam sam :-D - protoze cervenou,stribrnou nesnasim a cernou taky zrovna nemusim :-D ....uz sem si predstavoval jak by ta seda satin vypadala nadherne s tim sportpaketem heeh :-) tak abych si zahojil zklamani tak si doobjednam aspon vyhrivani sedacek :-D

Kluci těch sportpaketů zas tolik nejede z výroby, cca z 80ti aut tak 5-10 sportů, a většinou je to 1.8Turbo směr Rusko, a sem tam 1.6ka MPI..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej alarm teda doporucujete dokoupit, abych Toura nemusel hlidat koukanim celou noc z okna??? Mam tam uz ten origo alarm a urcite to chci otvirat jedine i origo vystrelovacim klicem a ne dalsi krabickou se spoustou nepotrebnych tlacitek..

Jesli si cetl tu diskuzi na kterou sem ti posilal ten odkaz tak nejvic vychvalujou ten jablotron ale s tim ovladanim na klic nevim nevim,nebo pak este nejakej gsm alarm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o to, aby auto houkalo, ale o to, aby neslo co nejdelsi dobu nastartovat. Hodinu nikdo auto prece krast nebude. Bud to jde jednodusse nebo to zabali, a jak tady nekdo psal vyse, pujde si ukradnout nejaky bez pridavnyho alarmu. Vypada to teda na nejakyho Jablotrona nebo Gemini s CAN BUS. Jeste zacinam uvazovat i o tom, ze bych tam nechal ten origo alarm a k tomu jen pridal GSM autoalarm, napr. Jablotron CA-1802 WRC. Co vy na to?

Editováno: , autor: gilerakk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem se konečně dozvěděl, že moje O1 je na cestě. Zatím prý není techničák, tak snad mi ji dají do konce měsíce. Ve středu je státní svátek.

Připravil jsem si seznam doplňků, které bych ještě potřeboval i díky tomuto fóru. Snad ještě doplním výbavu dokonce orig. díly, ale ne za cenu uváděnou v konfigurátoru. Přivádí mě to opět ke sportpaketu, loketní opěrce, i když některé díly budu muset oželet, jako maxíka, nechtěl jsem kupovat orig. rádio za 13.500.- Symphony Rádio použité možná seženu za podstatně menší cenu. Toto však nechám až na jaro, teď už se těším, jak jí budu na sněhu a ledu zajíždět. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...