Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

bude to cervenej kombik v nafte plus alarm, bocni airbagy, dalkovej central, loketni opera, kozeny paket, mlhovky, vyhrivany trysky, tour plus, vyskove nastavitelny sedadla, koberce, kombi filtr a rezervni kolo ;-)

wow pěkný...bude to mazel...mám vlastně to samý akorát lift v jine barve, bez alarmu a místo bocnich pytlů sem si tam strčil radsi vyhrivany sedacky-bude krutá zima:-D .... a interiér graham nebo eminent?

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký dvě tuny??? Pohotovostní je 1.345 kg.. O1 TDi má 1.270 kg a MPI 1.205 kg

aha sem nekde cetl o 1800kg tak to asi nebyla pohotovostni :-D

edit: tak to byla celkova hmotnost 1890KG (tzn vc nakladu)..to by me zajimalo jak to jede tech 77kw v benzinu...no spatny to vylozene asi nebude....ale ten objem tam proste musi chybet...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha sem nekde cetl o 1800kg tak to asi nebyla pohotovostni :-D

edit: tak to byla celkova hmotnost 1890KG (tzn vc nakladu)..to by me zajimalo jak to jede tech 77kw...

Co jsem slyšel, tak to jede skvěle. Chtěl bych se s tím svízt, ale to si asi hoooodně dlouho počkám. Každopádně s tím táta jezdí v práci a říkal, že to jede velice dobře a že na krátký rovince do kopce se to pěkně rozparádilo na 120 bez problému :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi prý včera odpoledne narodila, 1,6 MPI, 75kW, kdy mi ji pustí z nemocnice, asi až koncem příštího týdne, - musí ji přivést, převést, udělat papíry, no prostě je to k zbláznění, Ti z Vás, co bydlíte ve středních, nebo východních čechách se máte, my v prdelákově u rakouských hranic, je to problém. Měl jsem si koupit něco v německu, nebo v rakousku, měl bych to dřív. Objednáno 31.8.2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi prý včera odpoledne narodila, 1,6 MPI, 75kW, kdy mi ji pustí z nemocnice, asi až koncem příštího týdne, - musí ji přivést, převést, udělat papíry, no prostě je to k zbláznění, Ti z Vás, co bydlíte ve středních, nebo východních čechách se máte, my v prdelákově u rakouských hranic, je to problém. Měl jsem si koupit něco v německu, nebo v rakousku, měl bych to dřív. Objednáno 31.8.2009.

dobrý...pěkně se roděj......to máš za nějakých 7-8týdnů což...to je eště dobrý termín...to ti tam asi vezou vlakem co, no já to objednával cca 30km od te nemocnice tak snad bude převoz otázkou max 1-2 dní ten vlak tamtudy stejně jezdí :-D :-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta čekací doba je fakt dlouhá, ale vyvažuje to, že auto snad bude spolehlivý jako ostatní octavie. Protože žena chtěla smozřemě metlu v artic, tak jsem nemohl vzít ten sportpaket, to mě asi bude štvát nejvíc, ale co, když tak jí po několika letech prodám a koupím Jetiho se sportpaketem a hybridem s hnědou metlou. Už to tu někdo kupuje..

Až bude doma, myslím tak až příští týden v pátek, hodím jsem nějaký foto.

Jinak všem co mají červenou coridu tiše závidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi prý včera odpoledne narodila, 1,6 MPI, 75kW, kdy mi ji pustí z nemocnice, asi až koncem příštího týdne, - musí ji přivést, převést, udělat papíry, no prostě je to k zbláznění, Ti z Vás, co bydlíte ve středních, nebo východních čechách se máte, my v prdelákově u rakouských hranic, je to problém. Měl jsem si koupit něco v německu, nebo v rakousku, měl bych to dřív. Objednáno 31.8.2009.

To máš pravdu, včera se rodilo hodně Arcticů, jak MPI tak TDI. I ten chybějící sport paket se nechá dodělat (koupíš nárazník, spoiler, necháš přelakovat) sedačky i kola taktéž. Jen kouknout do sekce bazar. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak at slouzi, no jinak me zarazily docela ceny nekterych tech prvku v priplatkove vybave, a jinak koukam ze tedy 1.9TDI PD 74Kw asi nejde moc na odbyt ze kazdy radeji sahne po 1.6MPI

no to by me pak zajimalo proc na TDI kratkou musim cekat 11tejdnů - nevim jak to chodi sem ymslel ze to maj nak oddeleny ty vyroby nebo naky dny vyrabej TDI a naky MPI?

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevim ze by to meli tak striktne oddeleny a ty sis objednal TDI PD?No to jsi jeden z mala co vim, nevim proc kazdy to MPI, asi lidi malo jezdi a nafta by se jim nevyplatila ono taky cenovy rozdil je asi 50tis vid, a kdyz jsem jen koukal do ceniku tka ono za xeniky a dalsi takove veci se tam priplaci fakt dost :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...