Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

No to nevim ze by to meli tak striktne oddeleny a ty sis objednal TDI PD?No to jsi jeden z mala co vim, nevim proc kazdy to MPI, asi lidi malo jezdi a nafta by se jim nevyplatila ono taky cenovy rozdil je asi 50tis vid, a kdyz jsem jen koukal do ceniku tka ono za xeniky a dalsi takove veci se tam priplaci fakt dost :(

jo TDI pze v soucasne dobe mi vychazi najezd cca necelych 40tis km /rocne proto vlastne kupuju novy auto a ojetina nema smysl v tomhle pripade:-D na xenony,esp a takovyhle drahy sarapeticky kaslu idkyz jsou kazdopadne uzitecne...me staci klima a vyhrivany sedacky :-D

edit: a cenovy rozdil benzin x nafta je 30tis

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo TDI pze v soucasne dobe mi vychazi najezd cca necelych 40tis km /rocne proto vlastne kupuju novy auto a ojetina nema smysl v tomhle pripade:-D na xenony,esp a takovyhle drahy sarapeticky kaslu idkyz jsou kazdopadne uzitecne...me staci klima a vyhrivany sedacky :-D

edit: a cenovy rozdil benzin x nafta je 30tis

tak tó neni takovy cenovy rozdil a ESP a Xeny je fakt nesmysl cena :feve: to uz pak se trosku naskytuje otazka o novy OII ale zas ten motor a ta vybava a tak by asi nebyla takova jako o OI Tour, ale treba Maxika bych tam dal vse v el. a digi klimu a nejaky kola a konec , vystrelovaky tam jsou uz standarttne nebo taky za pripaltek, ja myslis ze za priplatek vid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tó neni takovy cenovy rozdil a ESP a Xeny je fakt nesmysl cena :feve: to uz pak se trosku naskytuje otazka o novy OII ale zas ten motor a ta vybava a tak by asi nebyla takova jako o OI Tour, ale treba Maxika bych tam dal vse v el. a digi klimu a nejaky kola a konec , vystrelovaky tam jsou uz standarttne nebo taky za pripaltek, ja myslis ze za priplatek vid

predni standartne, bocni za 12K (takze sem se na to taky vyprd)

O2 je od 330ti v benzinu - myslim ze je to ta prima ze ti tam daj auto klimu navic :D

a O2 v TDI je od 415ti....takze tourka vychazi nejlip

maxidot sem nedal pze to chtelo to jejich slavny radio symphony, vzadu elektriku jsem taky nedal.....a digiklima je taky za palku (myslim ze dalsich 12K) takze tak... :-) jo a kola maj za 16K tkaze taky nesmysl.... :-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsou opravdu palky, to kdyz bys to tam nechal vsechno dat, tak si na cene OII TDI vid v Ambiente pomalu :)

no je to zajimavy kdyz sem do tourky lift TDI nabouchal vse na max krome stresniho okna, dostal sem se na nejakych skoro 500tis...za tu cenu mas opravdu O2 TDI Ambiente :-)

edit: tak si me predbehl :-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem uvazoval chvili ze bych ji vzal taky ja mam Fabku Combi 1.9TDI PD, taky co budes mit ty a kdyz jsem si rekl abych tam mel co mam ve fabce, tak me to vyslo taky docela na dost :( a rikal jsem si ze si radsi necham fabku jeste nejaky cas, pak se snad dosetri na Yetiho ;)

tu fabku si kupoval novou? Kolik mas najeto? Myslim ze je to naprosto zbytecny kupovat toura kdyz mas skoro to samy a radsi si pockat na toho yetiho nebo OII :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene nekupoval novou ale je opravdu v top stavu jak technicky i kosmeticky, ale chtel jsem jiny rocnik (ja mam 3/2001), a vybava myslim ze chybi jen zadni okna v el. a kuze s Navi, kterou jsem ted chtel davat,a le bal jsem se vykradeni :(

Tak presne jak rikas, pockam a bude Yeti nebo OII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene nekupoval novou ale je opravdu v top stavu jak technicky i kosmeticky, ale chtel jsem jiny rocnik (ja mam 3/2001), a vybava myslim ze chybi jen zadni okna v el. a kuze s Navi, kterou jsem ted chtel davat,a le bal jsem se vykradeni :(

Tak presne jak rikas, pockam a bude Yeti nebo OII

nebo ten mischmash co prijde po Tource...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...